به بازاریابان زیگورات بپیوندید!

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که شما هم  می توانید از فروش محصولات کامپیوتری درآمد داشته باشید؟

برای این منظور زیگورات چند راه حل ساده را به شما معرفی می کند که حتی معمولی ترین افراد جامعه هم می توانند به عنوان فروشنده یا بازاریاب درآمدی کافی از فروش محصولات کامپیوتری داشته باشند ، حتی بدون نیاز به داشتن شرکت و فروشگاه.

ایده و طرح کلی بدین شکل است که شما در صورت نیاز به آموزش، توسط تیم فروش و فنی زیگورات آموزش های فروش و فنی لازم را می بینید و برای حضور در بازار آماده می شوید.

در این طرح شما با هر توان و هر میزان اطلاعات کامپیوتر (هر چند ناچیز) از فروش محصولات زیگورات سود خواهید گرفت.

فراموش نکنید هدف از ایجاد و اجرای این طرح در وهله اول آموزش فروش به شما می باشد و در صورتی که شما یک فروشنده (حرفه‌ای یا مبتدی) هستید می توانید مهارت های خود را به چالش بکشید. در طی مراحل کاری شما با زیگورات ، پشتیبانی کاملی توسط کارشناسان شرکت از شما به عمل خواهد آمد و در صورت بکارگیری این پتانسیل ها می توانید به راحتی به در آمد بین یک تا سه میلیون تومان در ماه برسید  و تازه این اول راه است.

network

پتانسیل درآمد زایی

زیگورات در حال حاضر ۲ درصد از میزان فاکتور فروشی را که توسط شما انجام شده باشد را به عنوان پورسانت فروش به شما پرداخت خواهد کرد. یعنی اگر ارزانترین دسک تاپ زیگورات که قیمتی معادل ۸۵۰ هزار تومان دارد را بفروشید، ۱۷ هزار تومان سهم شما خواهد بود. حالا اگر این عدد را در تعداد بیشمار درخواست هایی که روزانه در سطح کشور وجود دارد بکنید، عدد بینهایت بزرگی خواهد شد. اگر آماده اید به ما بپیوندید.

۲- بازاریابی آنلاین:

در این روش شما در سایت یا وبلاگ های خودتان به معرفی و تبلیغ محصولات زیگورات می پردازید و سایر افراد جامعه را به این طریق از محصولات ما آگاه می سازید.

در صورتی که شخصی مستقیم برای خرید به زیگورات وصل شود با در اختیار گذاشتن کد تخفیفی که به صورت انحصاری در اختیار شما است از تخفیف برخوردار می شود و شما هم از پورسانت بهره مند می شوید. مسلما هر چه تاثیر گذاری و حضور شما در فضای مجازی بیشتر باشد، این روش موفق تر خواهد بود و در نتیجه سود شما افزایش می یابد.


۱-بازاریابی مستقیم :

در این روش شما با مراجعه مستقیم به افرادی که فکر می کنید نیاز به محصولات ارایه شده توسط زیگورات دارند، از آنها دعوت به خرید محصولات ما می کنید.

نمونه این روش مثلا در شهر محل سکونت شما سازمانها یا شرکت هایی وجود دارند که دارای کامپیوتر هستند. شما می توانید برای طرح توسعه یا تعویض کامپیوتر های قدیمی به آنها پیشنهاد ارایه دهید. بسیاری از این سازمانها و شرکت ها از وجود محصولات زیگورات و امکان عرضه آنها در داخل کشور اطلاعی ندارند و در بسیاری از مراجعات شما به ارتباطات خوبی دست پیدا می کنید

۴- پورسانت غیر مستقیم :

در این روش شما به عنوان نماینده زیگورات در شرکت یا سازمان متبوع خود عمل می کنید.

این یعنی در صورت نیاز سازمان یا شرکتی که شما در آن مشغول هستید و نیاز سنجی محصولات زیگورات در آنجا اقدام به رایزنی بین زیگورات و محل کار خود می کنید تا محصولات بسته به نیاز سازمان مورد نظر شما تامین و نصب گردد. پورسانت این روش توافقی و بسته به حجم و میزان خرید می تواند افزایش یابد.

۳- خرید و فروش مستقیم:

شما می توانید خودتان به صورت مستقیم در خرید و فروش محصولات ما داخل شوید. برای این منظور می توانید محصولات زیگورات را از ما بخرید و به کسانی که نیاز دارند بفروشید.

در این روش و در صورتیکه بعد از خرید محصول از زیگورات نتوانید محصول را به فروش برسانید، زیگورات محصول را مجددا و به قیمت اولیه از شما پس میگیرد. این یعنی شما بدون هیچ ریسکی می توانید خرید و فروش کنید و در اصل مانند یک فروشگاه در شهر خودتان عمل می کنید بدون نیاز به وجود فروشگاه فیزیکی و حتی در صورت موفقیت های اولیه ، زیگورات شما را در وبسایت خود به عنوان نماینده معرفی خواهد کرد.

همین حالا به ما بپیوندید...

زیگورات

منتظر چه هستید؟ همین حالا فرم زیر را پر کنید تا همکاران ما با شما تماس گرفته و اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهند.

نام شما (الزامی)

نام خانوادگی (الزامی)

استان (الزامی)

شهر (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

شماره تماس (الزامی)

لطفا آنچه در تصویر می‌بینید را در کادر وارد نمایید:
captcha

زیگورات