کورتانا بزودی به آیفون افزوده می آید

کورتانا بزودی به آیفون افزوده می آید

شرکت های مختلفی تصمیم گرفتند تا برای خود دستیار صوتی مجازی دست و پا کنند که می توان با سیری اپل; کورتانا مایکروسافت; اسیستنت گوگل و در نهایت بیکسبی آینده سامسونگ اشاره داشت.

در این میان برخی ها از عملکرد سیری اپل رضایت کافی نداشته; بیشتر کورتانا را به عنوان دستیار هوشمند مناسب می دانند.

حال به نظر می رسد کاربران خواهند توانست بزودی کورتانا را در آیفون های خود تجربه کنند; البته استفاده از اسیستنت نیازمند گوشی هوشمند خاصی بوده و گوگل این دستیار را روی هر محصولی قرار نمی دهد.

در حال حاضر تنها پیکسل و پیکسل ایکس ال شامل آن می شوند و قرار است بزودی به دیگر اسمارتفون ها راه پیدا کند. مایکروسافت به تازگی اعلام نمود که به شکل آزمایشی کورتانا را برای آیفون های اپل منتشر می کند و کاربران ثبت نام کننده قابلیت بیشتری نسبت به افراد دیگر دارند.

البته پیش از این شاهد دردسترس قرار گرفتن کورتانا برای اندروید بودیم و حال نوبت به آیفون رسیده است تا کاربرانش را با این دستیار پیشرفته رو به رو سازد.

هر روز برتعداد شرکت هایی که دستیار مجازی برای خود ترتیب می دهند افزوده می شود و به نظر می رسد باید بزودی شاهد کمپانی‌های دیگری در این زمینه باشیم.

در اخباری مرتبط; کمپانی سامسونگ با خریداری Viv Lab به توسعه دستیار صوتی مجازی بیکسبی پرداخته که یک دستیار پیشرفته و مدرنی شناخته می شود.

اطلاعات بسیاری درباره این دستیار مجازی وجود نداشته;  حتی نحوه کاربری آن در دست نیست تا درباره این دستیار مجازی اظهار نظری کرد.

به هر حال; جهت کسب جزئیات بیشتر بایستی منتظر ماند تا کمپانی سامسونگ از پرچمدار 2017 خود رونمایی به عمل آورده و شایعات را کنار زند.

بنابراین تا زمانی که گلکسی اس 8 رونمایی نشد; نمی توان به شایعات پرداخت.

منبع:  mspoweruser.com

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی