مایکروسافت و اخراج ۷۰۰ کارمندان این شرکت

مایکروسافت و اخراج 700 کارمند

شرکت مایکروسافت قصد داشته در هفته آتی بیش از 700 کارمند خود را اخراج کند; این تعداد بخشی از برنامه اخراج 2850 کارمندی بوده که microsoft در نظر داشته تا ژوئن 2017 اخراج نماید.

این اخراج در حقیقت برای بازسازی بخش تلفن هوشمند لومیا مایکروسافت بوده و شرکت ردموندی تصمیم گرفت تا به بازسازی آن تلفن هوشمند بهینه و بهتری نسبت به قبل توسعه دهد.

البته باتوجه به شایعات سرفیس فون که اسمارتفون رده بالا و قدرتمند microsoft بوده که در پاییز 2017 از راه می رسد.

شرکت microsoft همیشه در اکتبر به معرفی جدیدترین محصولات خود می پردازد.

در ماه می 2016 شرکت مایکروسافت برنامه جدیدی ایجاد کرده که براساس آن 1850 نفر شغل خود را از دست می دهند. مجموع کارکنان مایکروسافت بیش از آنی بوده که با چنین کاهش کارکنانی موجب ایجاد لطمه ای برای شرکت مورد بحث شود. گفته می شود تا 22 ژانویه 700 نفر دیگر اخراج می شوند و تا ژوئن 2017 نیز 2850 نفر کاملا اخراج خواهند شد.

با مجموع 113 هزار کارمندی که microsoftدر سراسر جهان داشته عدد 700 قطعا کم محسوب می شود .

البته microsoft نیروهای جدیدی برای سایر بخش های خود استخدام می کند; اگرچه بخش تلفن هوشمند آن به دلیل عملکرد نامناسب با کاهش نیرویی رو به رو شده است.

کمپانی ردموندی برنامه بزرگی برای خود تدارک دیده و محصولات مورد انتظار کمپانی در سال 2017 از راه می رسند.

از جمله آنها می توان به تبلت جدید سرفیس پرو 5; سرفیس بوک 2; سرفیس استودیو 2; ایکس باکس اسکورپیو و در نهایت سرفیس فون همگی رمز موفقیت شرکت مایکروسافت هستند.

به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر پیرامون محصولات آتی این کمپانی باید منتظر ماند و نباید به شایعات اکتفا کرد. تاکنون شایعات فراوانی پیرامون سرفیس فون مایکروسافت منتشر شد و حال باید تا معرفی آن در پاییز 2017 به انتظار نشست.

 

 

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی