فروش هولولنز مایکروسافت ۱۰ هزاردستگاهی شد

فروش هولولنز مایکروسافت 10 هزاردستگاهی شد

هولولنز مایکروسافت

شرکت مایکروسافت در سال گذشته بود که کیت توسعه هدست واقعیت ترکیبی هولولنز را با قیمتی 3 هزار دلاری روانه بازار کرد و حال به گذشت یک سال از زمان فروش; یکی از مدیران بخش توسعه واقعیت مجازی شرکت مایکروسافت به فروش بالای این کیت اشاره داشت.

این فرد می گوید:

“از آنجایی که قیمت این نوع هدست بالا بوده; انتظار نمی رود در تعداد انبوهی به فروش رود از این رو ما فروش چند میلیون یا صد هزار دستگاهی برای این محصول در نظر نگرفتیم. ما تاکنون فروش خوبی داشتیم که به نظر می رسد بیش از چند هزار دستگاهی باشد و دقیقا مطابق انتظاراتمان بود.”

شرکت ردموندی; هولولنز را برای کسب و کارها طراحی کرد و صرفا این محصول برای مصارف عمومی طراحی نشده است.

همچنین برنامه هایی برای آن در نظر گرفته شد که مناسب مصرف عمومی نبوده و دقیقا مطابق نیاز توسعه دهندگان ایجاد شده است.

گذشته از آن قیمت بالای 3 هزار دلاری قطعا خرید این هدست را برای افراد معمولی دشوار می کند و بیشتر افراد سعی دارند با قیمت پایینی هدست خریداری کنند.

همانطور که این مدیر مایکروسافت اشاره داشت; شرکت مورد بحث خود انتظار فروش بسیاری از این هدست نداشته و با توجه هدف موردنظر; فروشی که گفته می شود 10 هزار دستگاهی بوده; قابل توجه است..

مایکروسافت قصد داشته هولولنز را به بیش از یک هدست واقعیت ترکیبی تبدیل کند و می خواهد به کمپانی بزرگی در زمینه دنیای واقعیت افزوده تبدیل شود.

از آنجایی که هدف مایکروسافت در توسعه هولولنز چیز دیگری بود; انتظار چنین فروشی جای تعجب ندارد.

حال احتمال می رود که بزودی کمپانی ردموندی هدست های دیگری را معرفی سازد تا در صنعت هدست های واقعیت افزوده و دیگر خودی نشان داده و قدرتمند باشد.

منبع:  www.theinquirer.net

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی