مانیتور عریض LI2342 لنوو – زیگورات تکنولوژی

مانیتور عریض LI2342 لنوو

مانیتور عریض LI2342 یکی از محصولات شرکت لنوو; با  صفحه نمایشLCD 23 اینچی با وضوح تصویر فوق العاده و طراحی ساده و مجلل به رنگ سیاه براق توجه کاربران را به خود جلب می کند.

این مانیتور تصاویر را با  دقت 1080  * 1920 و کیفیت FULL HD  و روشنایی تصویر 200 کاندلا بر متر مربع به نمایش می گذارد. نسبت تصویر آن  16 : 9 با کنتراست داینامیک 600 : 1  ( کنتراست Native) و زمان پاسخ گویی 5 میلی ثانیه و اندازه پیکسل 0.27 میلی متر می باشد. این ویژگی ها باعث می شود این مانیتور برای انجام سرگرمی های خانگی مورد ایده آلی باشد.

این مانیتور از  تکنولوژی نور پس زمینه LED  یهره می برد و پنل LED  این مانیتور تا 7/16 میلیون رنگ را پشتیبانی می کند و لذا این اطمینان حاصل می شود که این مانیتور از عهده نمایش تک‌تک رنگ‌های موجود در تصویر بر خواهد آمد.

زاویه دید افقی این مانیتور 160 درجه و زاویه دید عمودی 170 در جه می باشد و به واسطه این گستردگی زاویه دید تماشای تصاویر در هر زاوایه ای حتی زوایای تند نسبت به مانیتور; همان کیفیتی را دارد که در از مقابل مانیتور به تماشا نشسته باشیم.

استفاده از مانیتور آسان بوده و کاربران برای نصب و اتصال آن با مشکلی مواجه نخواهند شد.

برای اتصال این مانیتور به سخت افزارها و کامپیوترهای مختلف; یک عدد پورت  DVI  از نوع DVI-D (Dual Link) و یک عدد پورت VGA یا D-sub ; در اختیار کاربر قرار دارد.

مانیتور LI2342 لنوو برای مصارف عادی روزانه ساخته شده‌است; این  مانیتوری با این سایز و کیفیت تصویر گزینه مناسبی برای تماشای فیلم‌های سینمایی; انجام بازی‌های ویدیویی و اجرای نرم‌افزارها می باشد.

وزن مانیتور بدون احتساب پایه 9/2 کیلوگرم و با پایه 1/4 کیلوگرم می باشد.

این مانیتور حدود 40 درصد مصرف ارژی کمتری نسبت به مانیتورهای CCFL  استاندارد دارد.

منبع: pcsupport.lenovo.com

 

 

 

 

این نوشته در نقد و بررسی منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی