ال جی و معرفی پرینتر جیبی – زیگورات تکنولوژی

ال جی و معرفی پرینتر جیبی

پرینتر جیبی LG

شرکت ال جی را باید یکی از کمپانی های مطرح فناوری کره ای دانست که آوازه آن در سراسر جهان پیچیده است. این کمپانی در بخش لوازم خانگی، صوتی تصویری، تلفن هوشمند، لپتاپ و برخی دیگر فعال بوده و با فعالیت گسترده خود نشان داده که شرکت کوچکی به شمار نمی رود.

حال به تازگی این کمپانی از پرینتر جیبی رونمایی کرد که بسیار کارآمد بوده و نیاز افراد به پرینتر را رفع می کند; زیرا نیازمند جوهر نبوده و به شکل بی سیم می توان از آن بهره گرفت.

ابعاد کوچکش اجازه می دهد تا به خوبی درون جیب قرار گیرد و همیشه در دسترس است; بسیاری هستند که می خواهند سریعا تصویری از خود و دوستانشان را به ثبت برسانند و به شکل کاغذی عکس را داشته باشند و به تصویر درون تلفن هوشمند رضایت نمی دهند.

مشخصات

وزن این پرینتر 177 گرم بوده و ابعادی 125*78*22 میلیمتری دارد.

از آنجایی که جوهر این پرینتر چاپی بوده; افراد نیازی به جوهر جداگانه نداشته و یک پرینتری با جوهر یکپارچه است.

همانطور که گفته شد;  LG Pocket Photo به شکل بی سیم به دستگاه هوشمند متصل می شود و با اسکن تصویر آن را روی کاغذ چاپ خواهد کرد و به کاربر ارائه می دهد. برای چاپ کردن افراد بایستی یک کلید را لمس کنند و با باتری 470 میلی آمپری می تواند ساعت ها مورد استفاده قرار گیرد.

همچنین باتری آن طی 30 دقیقه شارژ می شود.

تصاویر نیز با فرمت png و jpeg به چاپ می رسند.

ال جی همچنین برنامه اختصاصی برای پرینتر طراحی کرده تا افراد بتوانند از طریق آن به ویرایش تصویر بپردازند. ال جی پرینتر را با قیمت مناسب 120 دلار عرضه می دارد و در کنار آن یک بسته کاغذ مخصوص چاپ 30 تایی نیز با قیمت 15 دلار دردسترس قرار می گیرد.

منبع:www.ubergizmo.com

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی