معرفی مانیتور های ۴k HDR ال جی درنمایشگاه CES 2017

معرفی مانیتور های 4k HDR ال جی درنمایشگاه CES 2017

مانیتور های 4k HDR ال جی

کمپانی ال جی در نظر دارد در نمایشگاه سی ای اس  سال آینده; که یکی از بزرگترین رویداد های تکنولوژی سال محسوب می شود; از محصول جدید خود که یک مانیتور 34 اینچی  4k HDR مجهز به کروم کست با عنوان 34UM79M می باشد، و نیز به همراه آن یک مانیتور32 اینچی دیگر اولترا 4k HD به نام 32UD99 را رونمایی کند.

به گفته ی کمپانی سازنده;  HDR دسترسی به محتوا را روز به روز گسترش می دهد و در حال حاضر دسته ی عظیمی از بازی ها و فیلم هارا تحت پوشش قرار می دهد. کیفیت تصویر در این مانیتور توسط بهره گیری از تکنولوژی  HDR افزایش یافته و این یک امر قابل توجه برای گرافیست ها و کاربرانی همچون گیمر ها می باشد.

نسبت ابعاد در این مانیتورهای 34 اینچی معادل 21:9 و utral wide mobile  است.

این مانیتور به کاربران اجازه می دهد تا آن را به طور هم زمان بین کامپیوتر و یک گوشی هوشمند به اشتراک گذاشته و توسط یک ماوس و یک صفحه کلید از آن استفاده کنند. اما مانیتور دیگر این کمپانی یعنی32UD99 با سایز 32 اینچی ارائه شده و دارای وضوح تصویر و رزولوشنی معادل 2160*3840 پیکسل می باشد; که تصاویر را با کیفیت اولترا اچ دی عرضه می کند.

همچنین این نمایشگر با مجهز شدن به تکنولوژی True color; به کاربران خود اطمینان می دهد هیچ مود رنگی بی دقتی را ارائه نمی کند.

علاوه بر آن این مانیتور ها از بلندگوهای داخلی بهره می برند که دارای تکنولوژی باس قدرتمند است و به نوع خود یک سیستم صوتی باکیفیت می باشد.

منبع:   www.channelnews.com.au

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی