تصویری از نخستین ساعت هوشمند ال جی و گوگل منتشر شد

تصویری از نخستین ساعت هوشمند ال جی و گوگل منتشر شد

ساعت هوشمند ال جی و گوگل

شرکت گوگل قصد داشته در 9 فوریه سیستم عامل اندروید ور 2.0 را منتشر کند و در این بین شایعات به رونمایی از ساعت هوشمند گوگل اشاره دارد.

اخیرا شایعه شد که ال جی در همکاری با گوگل ساعت هوشمند جدید خود را معرفی می کند و به نوعی می توان همکاری مشابه ساخت نکسوس را دانست.

به تازگی تصویری از دو ساعت هوشمند ساخت ال جی و گوگل منتشر شد که مشابه دیگر ساعت های گوگل نیست و با طراحی جدیدی برخلاف مدل های قبلی رو به رو هستیم.

شرکت گوگل در کنفرانس Google I/O 2016 بود که سیستم عامل اندروید ور 2.0 را با ویژگی های جدید معرفی کرد و مشخص ننمود چه زمانی باید شاهد انتشار آن باشیم.

البته گوگل اوایل 2017 را نشانه گرفته بود و حال شایعات به 9 فوریه اشاره دارند. این تصویر توسط  «TechnoBuffalo» وب سایت مطرح در زمینه فناوری منتشر شد و هیچ اشاره ای به مشخصات آنها نشد تا بتوان اظهارنظری کرد.

براساس گزارش های قبلی مدل بزرگتر واچ اسپرت نام داشته و با مشخصاتی چون صفحه نمایش 1.38 اینچی 480*480 پیکسلی; حافظه رم 768 مگابایتی; باتری 430 میلی آمپری و استاندارد IP68 همراه است.

گذشته از آن قابلیت هایی چون اتصال 3G; LTE; جی پی اس و NFC دیگر ویژگی واچ اسپورت است.

ساعت کوچکتر واچ استایل نام گذاری شده که با ویژگی هایی چون صفحه نمایش 1.2 اینچی با رزولوشن 360*360 پیکسلی; حافظه رم 512 مگابایتی; باتری 240 میلی آمپری و استاندارد IP67 و برخی دیگر همراه است.

مشخص نیست قیمت هر یک از این ساعت ها چه میزان خواهد بود; انتظار می رود در MWC 2017 یا رویداد 9 فوریه گوگل شاهد معرفی آن باشیم.

از آنجایی که شرکت گوگل سیستم عامل اندروید ور 2.0 را در اوایل سال جاری منتشر می کند انتظار می رود شرکت های مختلفی که سال گذشته ساعت هوشمندی معرفی نکردند، در سال جاری محصول جدیدی رونمایی کنند.

منبع:  www.androidauthority.com

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی