تلفن هوشمند G6 ال جی فاقد اسنپدراگون ۸۳۵

تلفن هوشمند G6 ال جی فاقد اسنپدراگون ۸۳۵

شرکت ال جی انتظار می رفت در نیمه نخست سال ۲۰۱۷ به معرفی پرچمدار جدید خود یعنی G6 ال جی بپردازد; این یعنی باید شاهد یک پرچمدار قدرتمند با مشخصات بزرگ باشیم.

همچون سال های گذشته ال جی در سال جاری نیز مشخصات یک پرچمدار را برای G6 در نظر می گیرد; اما به نظر می رسد این محصول فاقد پردازنده قدرتمند اسنپدراگون ۸۳۵ باشد.

در سوی دیگر گلکسی اس ۸ سامسونگ به پردازنده اسنپدراگون ۸۳۵ کوالکام مجهز است و سامسونگ می خواهد در کنار مدلی با پردازنده اگزینوس ۸۸۹۵ یک نسخه اسنپدراگونی نیز عرضه دارد.

این شرکت هر سال دو نسخه از پرچمدارانش را عرضه می کند; مدلی با یک پردازنده اختصاصی و دیگری با پردازنده اسنپدراگونی.

بنابراین با انتظار داشت سال جاری نیز چنین موضوعی برقرار باشد; گزارش جدید می گوید سامسونگ بدلیل سفارش بیش از حد اسنپدراگون ۸۳۵; موجودی را برای G6 به اتمام رساند.

این یعنی G6 بدون اسنپدراگون ۸۳۵ از راه می رسد یا آن که ال جی پردازنده دیگری برای آن در نظر خواهد گرفت. اگر این شایعه حقیقت داشته باشد و پرچمدار ۲۰۱۷ ال جی بدون اسنپدراگون باشد، باید شاهد عملکرد ضعیفی برخلاف مدل سال قبل بود. زیرا اسنپدراگون ۸۳۵ یکی از قدرتمندترین پردازنده های موبایلی شناخته می شود و کوالکام نیز به این موضوع پایبند است.

آخرین محصول ال جی V20 با پردازنده اسنپدراگون ۸۲۰ عرضه شد و این در حالی بوده که می توانست از اسنپدراگون ۸۲۱ بهره ببرد. از آنجایی که این موضوع تنها یک شایعه بوده نمی توان به آن اشاره داشت و برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند.

نمایشگاه MWC 2017 در نزدیکی بوده و قرار است این نمایشگاه ۲۷ فوریه آغاز و در ۳ مارس پایان یابد.

اکثر شرکت ها نیز در ۲۶ فوریه کنفرانس خود را برگزار کرده و جدیدترین محصول را از جمله یک پرچمدار معرفی می کنند.

اگرچه غایبین بزرگی در نمایشگاه ۲۰۱۷ وجود دارند; اما می توان شاهد محصولات بزرگی بود.

منبع:  www.ubergizmo.com

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by negar behroozifar