تلفن هوشمند G6 ال جی فاقد اسنپدراگون ۸۳۵

تلفن هوشمند G6 ال جی فاقد اسنپدراگون 835

شرکت ال جی انتظار می رفت در نیمه نخست سال 2017 به معرفی پرچمدار جدید خود یعنی G6 ال جی بپردازد; این یعنی باید شاهد یک پرچمدار قدرتمند با مشخصات بزرگ باشیم.

همچون سال های گذشته ال جی در سال جاری نیز مشخصات یک پرچمدار را برای G6 در نظر می گیرد; اما به نظر می رسد این محصول فاقد پردازنده قدرتمند اسنپدراگون 835 باشد.

در سوی دیگر گلکسی اس 8 سامسونگ به پردازنده اسنپدراگون 835 کوالکام مجهز است و سامسونگ می خواهد در کنار مدلی با پردازنده اگزینوس 8895 یک نسخه اسنپدراگونی نیز عرضه دارد.

این شرکت هر سال دو نسخه از پرچمدارانش را عرضه می کند; مدلی با یک پردازنده اختصاصی و دیگری با پردازنده اسنپدراگونی.

بنابراین با انتظار داشت سال جاری نیز چنین موضوعی برقرار باشد; گزارش جدید می گوید سامسونگ بدلیل سفارش بیش از حد اسنپدراگون 835; موجودی را برای G6 به اتمام رساند.

این یعنی G6 بدون اسنپدراگون 835 از راه می رسد یا آن که ال جی پردازنده دیگری برای آن در نظر خواهد گرفت. اگر این شایعه حقیقت داشته باشد و پرچمدار 2017 ال جی بدون اسنپدراگون باشد، باید شاهد عملکرد ضعیفی برخلاف مدل سال قبل بود. زیرا اسنپدراگون 835 یکی از قدرتمندترین پردازنده های موبایلی شناخته می شود و کوالکام نیز به این موضوع پایبند است.

آخرین محصول ال جی V20 با پردازنده اسنپدراگون 820 عرضه شد و این در حالی بوده که می توانست از اسنپدراگون 821 بهره ببرد. از آنجایی که این موضوع تنها یک شایعه بوده نمی توان به آن اشاره داشت و برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند.

نمایشگاه MWC 2017 در نزدیکی بوده و قرار است این نمایشگاه 27 فوریه آغاز و در 3 مارس پایان یابد.

اکثر شرکت ها نیز در 26 فوریه کنفرانس خود را برگزار کرده و جدیدترین محصول را از جمله یک پرچمدار معرفی می کنند.

اگرچه غایبین بزرگی در نمایشگاه 2017 وجود دارند; اما می توان شاهد محصولات بزرگی بود.

منبع:  www.ubergizmo.com

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی