معرفی صفحه نمایش ۵٫۷ اینچی QHD+LCD با نسبت تصویر ۱۸:۹

ال جی دیسپلی و معرفی صفحه نمایش ۵٫۷ اینچی QHD+LCD  با نسبت تصویر ۱۸:۹

معرفی صفحه نمایش ۵٫۷ اینچی QHD+LCD

تاکنون شایعات بسیاری پیرامون تلفن هوشمند G6 شرکت ال جی منتشر شد که همگی غیررسمی و شایعه بودند. اخیرا گزارش ها به طراحی غیرماژولار G6 اشاره داشتند و حال نوبت به تایید نوع صفحه نمایش پرچمدار بعدی رسیده که به نظر می رسد توسط ال جی نسبتا تایید شده است.

شرکت ال جی دیسپلی تولیدکننده پنل صفحه نمایش از زیرمجموعه های ال جی; صفحه نمایش ۵٫۷ اینچی QHD+LCD  با نسبت تصویر ۱۸:۹ را معرفی کرده است که احتمالا در G6 پرچمدار بعدی به کار گرفته خواهد شد. ال جی البته رسما تایید نمود در پرچمدار بعدی از صفحه نمایش ۵٫۷ اینچی QHD+LCD  با نسبت تصویر ۱۸:۹ بهره خواهد گرفت. رزولوشن تصویر این صفحه نمایش ۱۴۴۰*۲۸۸۰ پیکسلی بوده که در کنار تراکم پیکسل ۵۶۴ppi، می تواند وضوح بالا و روشنایی قابل توجه داشته باشد. ال جی معتقد بوده که نسبت تصویر ۱۸:۹ گام بعدی تولیدکنندگان صفحه نمایش در محصولاتشان می باشد.

صفحه نمایش هایی با نسبت تصویر ۴:۳;۳:۲;۵:۳;۱۶:۹ و برخی دیگر جالب نخواهند بود و نسبت تصویر مناسبی برای تلفن های هوشمند نیستند.

اما در نسبت تصویر جدید صفحه نمایش ۵٫۷ اینچی QHD+LCD  با نسبت تصویر ۱۸:۹ علاوه بر ابعاد بهتر، وضوح نیز بهبود پیدا خواهد کرد.

ال جی علاوه بر نسبت تصویر بهتر به حساسیت لمسی بهبودیافته نیز اشاره داشت. گذشته از آن ۳۰ درصد مصرف انرژی کمتری نسبت به نسخه های قبلی خواهد داشت.

اگرچه شرکت ال جی رسما نامی از G6 به میان نیاورد; اما با بیان پرچمدار ۲۰۱۷ تایید کرد که این تلفن هوشمند G6 بوده و برای کسب اطلاعات بیشتر باید منتظر ماند.

از مشخصات احتمالی باید به صفحه نمایش ۵٫۷ اینچی QHD+; حافظه رم ۶ گیگابایتی; پردازنده اسنپدراگون ۸۳۵; حافظه داخلی ۶۴ گیگابایتی; سیستم عامل اندروید ۷٫۰ نوقا و برخی دیگر اشاره داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر می بایست منتظر ماند تا مشخص شود این پرچمدار چگونه است.

منبع:  www.ubergizmo.com

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی