ال جی و معرفی ربات های هوشمند در نمایشگاه CES 2017

ال جی و معرفی ربات های هوشمند

پیش از نمایشگاه CES 2017 شرکت ال جی به معرفی ربات های هوشمند در این نمایشگاه اشاره کرده بود و حال به تازگی ربات های جدیدی را معرفی کرد که قادر هستند راهنمایی کرده، چت کنند و به تمیز کردن بپردازند. یکی از این ربات ها home robot نام داشت که بسیاری علاقمند به استفاده از آنها هستند و یک مرکز اطلاع رسانی در خانه محسوب می شوند.

دیگر ربات Hub Robot نام داشته و نقش یک هاب هوشمند را ایفا می کند; می توان از طریق آن و دستیار صوتی الکسا آمازون به کنترل هوشمند دیگر اشیا خانه پرداخت. این ربات همچنین به تمامی پرسش ها نیز پاسخ خواهد داد یک محصول کامل محسوب می شود.

Hub Robot به صفحه نمایش تعاملی مجهز بوده که می تواند محتوای یادآوری; استریم موسیقی و چندی دیگر را به نمایش درآورد. حتی این صفحه برای پیش بینی آب و هوا نیز کمک شایانی خواهد کرد.

از آنجایی که Hub Robot طراحی تعاملی داشته تمامی اعضای خانواده می توانند با آن ارتباط برقرار کنند. Hub Robot را باید یک ربات قابل توجه دانست که پاسخی برای همه پرسش های افراد خواهد داشت.

بنابراین انسان ها می توانند تعاملی را با آن داشته و همچون انسان با آن رفتار کنند.

ال جی در کنار این ربات; چندین Hub ربات کوچک را برای اطلاع از جای جای خانه معرفی کرده است.

در کنار ربات های موردبحث، Airport Guide Robot نیز معرفی شد. رباتی که برای فرودگاه ها طراحی شده و برای نخستین بار در فرودگاه اینچئون سئول به کار گرفته خواهد شد.

این ربات دستیار هوشمند بوده که به چند زبان کره ای; انگلیسی; ژاپنی; چینی و برخی دیگر مسلط است. گذشته از این ها ربات Airport Cleaning Robot یا همان تمیزکننده نیز معرفی شده است.

منبع:  www.ubergizmo.com

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی