لپتاپ هیبریدی ThinkPad X1 Yoga لنوو معرفی شد

لپتاپ هیبریدی ThinkPad X1 Yoga لنوو معرفی شد

لپتاپ هیبریدی ThinkPad X1 Yoga

سری لپتاپ های ThinkPad X1 Yoga لنوو از ویژگی های رده بالا بهره می برند و در بسیاری از صفات با ThinkPad X1 Carbon مشابه است.

این لپتاپ به صفحه نمایش OLED در کنار قلم دیجیتایزری مجهز شده است و به مدلی رده بالاتر تبدیل شد. در ظاهر ThinkPad X1 Yoga یک محصول سخت و با دوام به نظر می رسد اما افراد در داخل با طراحی ظریفی رو به رو خواهند شد.

به گفته لنوو این لپتاپ توانست در برابر 12 آزمایش استاندارد نظامی و 200 تست کنترل کیفیت موفق باشد. X1 Yoga نسبت به X1 Carbon وزن بیشتری داشته و علت عمده نیز استفاده از مواد کربنی و کم وزن تر است.

وجود پورت هایی چون USB C; USB3.0; HDMI; RJ45; اسلات کارت میکرو اس دی و microSIM از دیگر ویژگی های ThinkPad X1 Yoga است.

نسخه جدید با قلم دیجیتایزر با نوک الاستومر موجب می شود تا طراحی و نوشتن طبیعی تر باشند. یوگابوک از شاسی انعطاف پذیری بهره می برد و می توان آن را در حالت های مختلفی قرار داد. پشتیبانی از Windows Hello با دوربین IR; سنسور اثر انگشت و برخی دیگر آن را به محصول ایمنی تبدیل می کند.

در بخش مشخصات باید به سه گزینه صفحه نمایش 14 اینچی با کیفیت WQHD IPS LCD; IPS LCD 1080p و WQHD OLED اشاره داشت.

به گفته لنوو ThinkPad X1 Yoga یکی از برترین لپتاپ های هیبریدی با تمامی ویژگی های لازم است.

متاسفانه اشاره ای به قیمت و تاریخ نشده و انتظار می رود با آغاز نمایشگاه CES 2017 این اطلاعات نیز دردسترس مشتریان و دیگر افراد قرار گیرد.

البته لنوو لپتاپ های دیگری را معرفی کرده و ThinkPad X1 Yoga تنها محصول معرفی شده نبوده است; به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند.

منبع: www.ubergizmo.com

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی