لیکو با کسب سرمایه بزرگ برای تولید محصولات هوشمند جانی دوباره گرفت

لیکو با کسب سرمایه بزرگ برای تولید محصولات هوشمند جانی دوباره گرفت

شرکت لیکو از جمله شرکت های مطرح چینی بوده که در طول سال های گذشته توانسته با معرفی محصولات هوشمند مختلف نظر همگان را به خود جلب کند.

البته لیکو تازه تاسیس نیز محسوب می شود و یک شرکت کهنه کار نیست و متاسفانه با پیشرفت دیگر برندها با رکود مالی رو به رو شد و اخیرا به گفته Jia Yueting توانست حمایت مالی 600 میلیون دلاری دریافت کند.

این شرکت; جهت فعالیت بهتر در زمینه فناوری های خودران رده بالا چنین سرمایه ای را به خود تزریق کرده است.

حال به نظر می رسد لیکو همچنان با مشکل مالی رو به رو بود; از این رو یک شرکت ساخت املاک Sunac China سعی کرد با تزریق 2.18 میلیارد دلار سرمایه به این شرکت آن را از ورطه نابودی و شکست نجات دهد.

این سرمایه بزرگ; کمک می کند تا لیکو روی پای خود ایستاده و روی فناوری های مختلفی از جمله فناوری خودران وبرخی دیگر فعالیت داشته باشد. حال باید منتظر ماند تا نتیجه سرمایه گذاری بزرگ Sunac China در لیکو چه خواهد شد و احتمالا باید شاهد تولید محصولات دیگری جهت گسترش شرایط مالی از این کمپانی بود.

لیکو در حال حاضر به تولید تلفن هوشمند; دوچرخه هوشمند; تلویزیون و برخی دیگر می پردازد و حتی اتومبیل الکتریکی را توسعه داده است.

حال به نظر می رسد با سرمایه گذاری بزرگ Sunac China باید شاهد افزوده شدن محصولات هوشمند دیگری به لیست کالاهای لیکو بود.

گفته می شود لیکو در شرکت فارادی فیوچر که اخیرا خودرو پرسرعت تمام الکتریکی را معرفی کرده; سرمایه گذاری نمود و در حقیقت این شرکت یکی از پایه های اصلی فارادی را تشکیل می دهد.

به هر حال برای کسب اطلاعات بیشتر و نتایج این کمک بزرگ Sunac China باید منتظر عملکرد لیکو بود.

منبع:   www.nextpowerup.com

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی