Kyocera و معرفی تلفن هوشمند قابل شستشو

Kyocera و معرفی تلفن هوشمند قابل شستشو

تلفن هوشمند قابل شستشو

برخی از کمپانی ها سعی می کنند تلفن هوشمندی انحصاری ژاپن ایجاد کنند از این رو دیگر شهروندان نمی توانند از آن بهره ببرند. در این بین یکی از کمپانی ها که تلفن هوشمندی ویژه ژاپن طراحی کرده و توسعه داد، شرکت Kyocera بوده که خود یک برند ژاپنی محسوب می شود. این شرکت در گذشته یعنی سال 2015 اسمارتفون DIGNO را عرضه کرده و حال نوبت به معرفی جانشین آن یعنی rafre KVY40 رسیده تا معرفی شود.

این مدل نیز همانند مدل پیشین با قابلیت شستشو همراه است که هیچ یک از تلفن های هوشمند با چنین قابلیتی رو به رو نیستند و اگر آبی به آنها وارد شود از کار می افتند. این تلفن هوشمند از طریق KDDI به بازار عرضه می شود که یک شرکتی تابعه کمپانی Okinawa Cellular Telephone محسوب می شود. در حال حاضر برخی مشخصات کلیدی rafre KVY40 آشکار شده که باید به دوربین اصلی 13 مگاپیکسلی، دوربین سلفی 5 مگاپیکسلی، حافظه رم 2 گیگابایتی، حافظه داخلی 16 گیگابایتی، اسلات کارت میکرو اس دی، باتری 3000 میلی آمپری و برخی دیگر اشاره داشت.

مشخصات

مشخصات کامل rafre KVY40 اعلام نشد که باید صفحه نمایش; نوع پردازنده و چندی دیگر را نام برد. البته در بخش دوربین Kyocera سعی کرده آن را قدرتمند ساخته و با فناوری های مختلفی همراه سازد.

دوربین این گوشی هوشمند به موتور پردازشی AINOS ; قابلیت تشخیص فاز AF ; قابلیت خودکار HDR مجهز است. rafre KVY40 قرار است در ماه مارس عرضه شود و در رنگ های صورتی; سفید; آبی و برخی دیگر به فروش می رسد.

متاسفانه قیمت rafre KVY40 نامشخص باقی مانده و برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند. rafre KVY40 برای بازار جهانی تدارک دیده نشده و از این رو تنها به بازار ژاپن ورود پیدا خواهد کرد. برای کسب جزئیات بیشتر می توانید به وب سایت رسمی کمپانی سازنده مراجعه کنید.

منبع:  www.notebookcheck.net

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی