Jim Wicks مدیر طراحی موتورولا لنوو را ترک کرد

Jim Wicks مدیر طراحی موتورولا لنوو را ترک کرد

Wicks از سال 2001 به موتورولا پیوست و مسئول طراحی محصولات این کمپانی از جمله سری Moto X، ساعت هوشمند Moto 360 و برخی دیگر بود.

پس از خروج Rick Osterloh; حال نوبت به Jim Wicks رسیده تا از شرکت لنوو جدا شود. Wicks درس طراحی را در دانشگاه Northwestern به اتمام رساند.

Ruben Castano در سال 2005 به لنوو پیوست و وظیفه رهبری بخش طراحی لنوو را برعهده داشت و Wicks به عنوان زیرمجموعه وی فعالیت می کرد.

از جمله محصولات شگفت انگیزی که Wicks طراحی کرده Moto RAZR قدیمیست که توانست بسیار مورد توجه قرار گیرد. خروج Wicks قطعا ضربه بزرگی به motorola و لنوو وارد خواهد کرد. زیرا تاکنون motorola محصولاتی با ظاهر بد ارائه نداد و تاکنون شاهد طراحی خوبی که به لطف Wicks انجام گرفت; بودیم.

Wicks پیش از موتورولا یا همان لنوو در سونی و Sapient به عنوان یک طراح فعالیت کرد. Rick Osterloh حال به گوگل پیوست تا پروژه های بزرگ غول اینترنتی را از سر گیرد; پیش از این نیز در لنوو فعالیت خوبی انجام داد.

متاسفانه مشخص نیست Jim Wicks به چه کمپانی خواهد پیوست; اما قطعا شرکت های بزرگی طالب استخدام آن خواهند بود.

شرکت لنوو در سال های گذشته motorola را از کمپانی گوگل خریداری کرد; در حال حاضر موتورولا به عنوان زیرمجموعه شرکت بزرگ لنوو فعالیت دارد.

با این حال انتظار می رود Jim Wicks در شرکت های بزرگ دیگری به فعالیت خود ادامه داده و طراحی جذابش را به اجرا بگذارد.

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی