جیمز بونت

مربی و دونده ماراتون

محصول مورد علاقه: Firecatcher

bonnett-sunset-500

دونده‌ی اعجوبه، جیمز بونت اولین بار در سن ۹ سالگی در ماراتون شرکت کرد، اولین التورا ماراتون ۱۰۰ مترش در سن ۱۲ سالگی بود، و از آن موقع تا به حال پیوسته در حال دویدن است، البته به غیر از دو وقفه‌ای که در اویل ۲۰ سالگی برایش اتفاق افتاد.

بعد از این وقفه‌ها، جیمز دوباره با قدرت به میدان برگشت، و توانست برگشت خود را با برنده شدن در مسابقه ۵۰ مایل Zane Grey در آپریل امسال تثبیت کند. به عنوان عضوی از تیم آراوایپا، تیم التورای آدیداس و تیم ناثان، جیمز یک قهرمان کامل و مربی بزرگ است ک اشتیاقش برای «دو» هر روز بیشتر می‌شود و در راهی که گام برداشته ثابت قدم است.

صحبت‌های خودش:

وقتی در حال تمرین یا مسابقه نیستم دوست دارم: اسنوبورد، دیسک گلف، وقت گذرانی با دوستان، پیک نیک و گردش بروم.

چیزی که افراد کمی درباره من می‌دانند این است که: من به مقدار زیاد برشتوک (کورن فلیکس) می‌خورم.

عنوان مناسب برای زندگی نامه می‌تواند این باشد: ابر دونده‌ی مطرح

در سال ۲۰۱۳ قصد داری در چه رویداد‌هایی شرکت کنی؟ تلاش کنم تا بتوانم تاج پادشاهی مسابقات 50k را بر سرم بگذارم: George Waterfall 50k، Zane Grey، Shadow of the Giants 50k، Thunderbolt Creek 50k، Tran Rockies شش روزه، Speed Goat 50k، Mogollon Monster صد مایل، Boot Leger 50k، Across the Years شش روزه.

اولین بار چه چیزی به تو الهام بخشید که پتانسیلت را افزایش دهی؟ در زمان کودکی وقتی به پدرم نگاه می‌کردم از او الهام می‌گرفتم. همچنین وقتی بزرگ شدم، تیم توییتمِیِر بسیار برای من الهام بخش بود.

بزرگترین موفقیت ورزشی یا اتفاق مهم تا به امروز برای من: گزینه‌های زیادی را باید کنار بگذارم. اولین اولتراماراتون من در سن ۹ سالگی بود. اولین اولتراماراتونی که برنده شدم Across the Years بیست و چهار ساعته در سن ۱۲ سالگی بود. اولین مسابقه در ایالات غربی. وقتی که مدالم را گرفتم، شادی و سرور عمومی برپا شد. همچنین برد من در ۵۰ مایل Leona Divide بعد از دو وقفه و دوری از دوندگی.

بدترین اتفاقی که تا به حال تجربه کردم: دو دفعه‌ای که بعد از UTMB و Run Rabbit Run دچار هیپوترمی (افت شدید دمای بدن) شدم.

امیدوارم در این سال به این مرحله دست یابم: دوندگی در مناطق الهام بخش. همیشه در این مواقع به من خوش می‌گذرد و سعی می‌کنم بشترین تلاشم را بکنم.

رویداد‌هایی که در نظر دارم: Western States، Hard Rock 100 که همیشه هست، Angeles Crest 100، Badwater (تا جایی که می‌شود پیش می‌روم)، انتقام از UTMB.

انرژی بخش‌ترین کار قبل از تمرین: خواب

Nathan این گونه به من کمک می‌کند که قوی‌تر و بیشتر بدوم: QuickShot سبک و قابل حمل است و برای مسابقه عالی است. همچنین جلیقه VaporWrap برای دویدن طولانی در صحرای آریزونا عالی است. جیب‌های زیادی برای ذخیره مواد غذایی و مقدار زیادی آب دارد.