آیفون ۸ مدل ۵٫۸ اینچی خواهد داشت

آیفون 8 مدل 5.8 اینچی خواهد داشت

ما همچون گلکسی اس 8 درباره آیفون 8 شایعات فراوانی را شاهد بودیم که به تازگی یک شایعه دیگر نیز منتشر شده است. اپل برای سال جاری می خواهد سنگ تمام گذاشته و آیفون را با تغییرات بزرگی همراه سازد. براساس جدیدترین گزارش، آیفون 8 با صفحه نمایش 5.8 اینچی و سنسور تعبیه شده در زیر نمایشگر عرضه می شود.

Timothy Arcuri یکی از تحلیلگران معتقد بوده که اپل برای 2017 سه مدل آیفون در نظر گرفته که اواخر سال جاری معرفی شده و عرضه می شوند. یکی از مدل ها دارای نمایشگر 5.8 اینچی OLED بوده که در کنار دو مدل 4.7 و 5.5 اینچی قرار می گیرد. پیش از این به مدل 5.8 اینچی اشاره نشده بود و گزارش ها مدل 5.7 اینچی را مثال می زدند.

اما دو مدل دیگر 4.7 و 5.5 اینچی نام برده می شدند. گفته می شود اپل در مدل کوچکتر OLED به کار نمی گیرد و از مدت ها پیش شایعه به کارگیری نمایشگر OLED منتشر شد.

به گفته گزارش ها; اپل می خواهد تنها مدل 5.8 اینچی یا بزرگتر و رده بالاتر را به نمایشگر OLED مجهز کند از این رو نباید انتظار داشت که مدل های دیگر چنین نمایشگری را تجربه کنند. از ویژگی های نمایشگر OLED جدید باید به تعبیه شدن سنسور Touch ID; اسپیکر صدا; حسگر مادون قرمز و دوربین جلو در زیر آن اشاره داشت.

گذشته از ویژگی های مورد اشاره، فناوری شارژ بی سیم ویژگی دیگری بوده که در آیفون 8 شاهد خواهیم بود.

به هر حال جزئیات کافی و رسمی نیستند تا به آنها اکتفا کرد; بنابراین بایستی حداقل تا سپتامبر جاری منتظر ماند تا اطلاعات دقیق و رسمی در دست قرار گیرد.

تحلیلگران مختلفی درباره آیفون بعدی پیش بینی داشتند و مشخص نیست کدامیک حقیقت را بیان کردند; بنابراین برای یافتن حقیقت تنها گذشت زمان کار ساز است.

منبع:  www.ubergizmo.com

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی