مانیتور ۷۰ اینچی DELL و خداحافظی با تخته وایت برد

مانیتور 70 اینچی DELL و خداحافظی با تخته وایت برد

مانیتور 70 اینچی DELL:

جدیدترین محصول DELL که به تازگی توسط این شرکت معرفی شده; یک مانیتور 70 اینچی است. در حقیقیت این محصول کمپانی Dell; یک صفحه نمایش لمسی بسیار بزرگ به نام C7017T یا مانیتور تعاملی اتاق کنفرانس (Dell Interactive Conference Room Monitor  ) است که با هدف جایگزینی برای وایت بردهای تعاملی موجود در مدارس طراحی گردیده است. از جمله ویژگی هایی که این صفحه نمایش غول پیکر داراست می توان به وضوح تصویر 1080 پیکسلی اشاره کرد که به هنگام استفاده از آن می‌توان از 10 انگشت و همچنین دو قلم برای لمس صفحه و نوشتن در زمان تدریس یا کنفرانس استفاده کرد.

C7017Tشرکت دل; که اکنون حرف های بسیاری در زمینه تولید مانیتورها در جهان را دارد; جزو بهترین ها در این صنعت به حساب می آید; این محصول خود یعنی را برای مصارف خانگی و کاربران عادی طراحی نکرده; بلکه این مانیتور به طور خاص برای استفاده در محیط‌ های آموزشی از جمله دانشگاه ها و مدارس و هم چنین کسب و کارهایی که یک نمایشگر تعاملی نقش مهمی برای آنها ایفا میکند طراحی شده است.

مانیتور 70 اینچی DELL

وضوح تصویر

البته وضوح تصویر این نمایشگر که تنها 1080 پیکسل بوده با توجه به ظاهر بزرگ آن و در مقایسه با سایر صفحه نمایشهای معمولی موجود در بازار از کیفیت تصویر پایین تری برخوردار است و به همین جهت مناسب برای کلاسهای درس یا برگزاری جلسات می باشد. لازم به ذکر است که این مانیتور مجهز به یک لایه محافظ ضد لک برای جلوگیری از بجا ماندن اثر انگشتان و همچنین  یک لایه محافظ ضد تابش است که این ویژگی در مورد استفاده در مکان های بزرگ بسیار کارآمد می باشد.

این صفحه نمایش فوق العاده دارای پورت‌های ورودی مختلف و کارآمدی است که کار را برای معلمان مدارس; اساتید دانشگاه و سایر کاربران آن راحت می‌کند چرا که دستگاه‌های مختلف به راحتی به این دستگاه نصب می شوند.

این نوشته در خبر, نقد و بررسی منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی