ایان تورنس

دونده و مربی ماراتن و برگزارکننده مسابقات

محصول مورد علاقه ناتان: VAPORAIR

ian-torrence

ایان در مسابقات دو و میدانی و تیمی دانشگاه Allegheny به رقابت پرداخته است. او در جامعه دوندگان ماراتن، یک قهرمان افسانه ای است که تابه حال ۱۸۹ مسابقه را پشت سر گذاشته است که ۲۵ مسابقه ۱۰۰ مایل بوده است.

ایان جمعا در ۵۳ مسابقه ماراتن برنده شده است. برخی از مسابقات او شامل، دو مسابقه ۱۰۰ مایل Massanutten Mountain و یک Superior ۱۰۰ مایل می شود. او در مسابقات دو استقامت ۱۰۰ مایل Western States، برای دو بار در ردیف ده مسابقه دهنده برتر، قرار گرفته است. او ۲۰ بار در مسابقات JFK ۵۰ مایل شرکت کرده است و دو بار در جایگاه دوم قرار گرفته است. او جزء تیم ۴ نفره ای بود که در سال ۲۰۰۱ در مسابقات ۱۰۰ کیلومتر Oxfam هنگ کنگ برنده شدند و رکورد جدیدی را ثبت کردند. در تابستان سال ۲۰۰۲ ایان با شرکت کردن در مسابقات ۱۰۰ مایل Endurance RunWestern states، Vermont ، Leadville و Wasatch Front توانست به موفقیت کامل دست یابد.

ایان در حال حاضر سر مربی تیم دوندگان ماراتن  McMillan می باشد. او عضو تیم دو فلگاستف می باشد و هر ماه یک مقاله ویژه تمرینات ماراتن برای سایت irunfar. com می نویسد. همچنین، او مدیریت برگزاری ۷ مسابقه ماراتن در داخل و اطراف فلگاستف آریزونا را بر عهده داشته است که شامل مسابقات Stagecoach Line 100 Mile/55K/Relay ،  Bootlegger 25K/50K و Gaspin’ in the Aspen 5K/15K می شود.

از زبان خود او می خوانیم:

در مواقعی که تمرین ندارم و یا در مسابقات شرکت نمی کنم دوست دارم: مسابقات را مدیریت کنم، بنویسم، مطالعه کنم و فیلم تماشا کنم.

مسئله ای که افراد بسیار کمی در مورد من میدانند: پروژه مقطع ارشد من در این موضوع بود: reproductive habits of the male earwig

برای شرکت در چه رویدادهایی در سال ۲۰۱۵ برنامه ریزی کرده اید؟ تصمیمات قطعی من شرکت در مسابقات Zane Grey 50 mile ، Western States 100 Mile و JFK 50 Mile می باشد.

اولین الهامبخش برای استفاده از نیرو و سخت کوشی ات چه بود؟ حقیقت این بود که من نمی توانستم در هیچ تیم فوتبال و والیبال مدرسه در سال سوم شرکت کنم، فهمیدم که در سرعت دارای ضعف هستم، اما استقامت زیادی داشتم پس سعی کردم از این نعمت بهره ببرم.

لحظه ورزشی مورد علاقه و کسب موفقیت من در زمان: آخرین برد در مسابقه ماراتنی که شرکت کرده ام می باشد.

چیزی که میخواهم امسال به دست بیاورم: دوباره برنده شدن در مسابقات Western States ۲۴ ساعت و JFK ۵۰ مایل ۷ ساعت.

آرزوی زندگی من: Siskiyou Out Back ۵۰ کیلومتر، Wapack and back ۵۰ مایل و Arkansas Traveler ۱۰۰ مایل

باور خرافی قبل از شروع مسابقه من: نوشیدن یک لیوان چای خوب

محصول Nathan مورد علاقه: SpeedDraw Plus handheld، Peak waistpak و hydration vestVaporAir