انتشار جزئیات جدید از نسخه Lite پرچمدار ۲۰۱۷ هوآوی

انتشار جزئیات جدید از نسخه Lite پرچمدار 2017 هوآوی

P10 پرچمدار 2017 هوآوی

شرکت هوآوی در حال حاضر روی پرچمداران 2017 خود موسوم به P10 مشغول به کارست; پرچمدارانی که انتظارات بزرگی از آنها می رود و احتمالا موفقیت P9 را در فروش تکرار خواهند کرد.

سال گذشته کمپانی چینی با معرفی یک گوشی هوشمند با دوربین دوگانه تحت لیسانس لایکا و طراحی زیبا در کنار مشخصات بزرگ، توانست فروش چند میلیونی را با P9 به ارمغان آورد. البته این فروش بدون تبلیغات بزرگ میسر نبود و هوآوی نیزتوانست به خوبی از پس هزینه های هنگفت تبلیغ جهت فروش بزرگ برآید.

حال به تازگی در وب سایت بنچمارک Geekbench جزئیات سخت افزاری نسخه Lite تلفن هوشمند P10 آشکار شد. البته در این وب سایت محصول با نام WAS-LX1A لیک شد و از مشخصاتش باید به حافظه رم 4 گیگابایتی; پردازنده کایرین 655، سیستم عامل اندروید 7.0 نوقا و چندی دیگر اشاره داشت.

البته جزئیات بیشتری دردسترس قرار نگرفت تا به آن پرداخت; تنها اطلاعات سه بخش این اسمارتفون رویت گشت که باید به حافظه رم; پردازنده و سیستم عامل اشاره کرد.

انتظار می رود در جریان نمایشگاه بزرگ فناوری MWC 2017 بارسلون اسپانیا شاهد معرفی پرچمداران مختلف 2017 کمپانی هوآوی باشیم و به حقایق دست پیدا کنیم. زیرا تاکنون شایعات فراوان منتشر شدند و هیچ یک تایید شده نبوده تا بتوان اکتفایی به آنها کرد. همانطور که می دانید جزئیات همیشه هستند اما در حقیقت داشتن آنها نمی توان اطمینانی کرد.

گفته می شود P10 در سه نسخه لایت; پلاس و استاندارد معرفی می شود که هریک باتوجه به نام خود و ماهیت پرچمدار بودن با مشخصات متناسبی همراه هستند و احتمال می رود که همچون سال گذشته شاهد سربلندی هوآوی باشیم. شایان ذکر بوده که هر سه مدل همچنان با دوربین دوگانه لایکا از راه می رسند و این بار کیفیت بهتری در بخش دوربین شامل حال آنها خواهد شد.

منبع: www.ubergizmo.com

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی