پرچمداران هوآوی P10 و P10 Plus مارس یا آوریل عرضه می شوند

پرچمداران هوآوی P10 و P10 Plus مارس یا آوریل عرضه می شوند

به تازگی یکی از منابع نزدیک هوآوی به نقل از Yu Chengdon جز مدیران ارشد هوآوی بیان داشت که هوآوی P10 و P10 Plus در بهار 2017 یا همان مارس تا آوریل سال جاری روانه بازار خواهند شد.

هوآوی را باید یکی از بزرگترین تولیدکننده تلفن هوشمند اندرویدی دانست که برای سال 2017 برنامه بزرگی تدارک دیده تا همچون سال های قبل فروش بزرگ و سود قابل توجهی کسب کند. این شرکت هر سال با عرضه پرچمدارانی با پیشوند P توانسته خودی نشان داده و یکی از مطرح ترین شرکت های فناوری چین و جهان به شمار رود.

این نشان می دهد که معرفی P10 و P10 Plus در فوریه طی نمایشگاه MWC 2017 انجام خواهد گرفت. اطلاعاتی از این پرچمداران دردست نبوده تا به آن پرداخت اما انتظار می رود شاهد دوربین دوگانه در این گوشی های هوشمند باشیم که با همکاری لیکا توسعه یافته است.

از مشخصات شایعه شده باید به صفحه نمایش منحنی در P10 Plus; نمایشگر غیرمنحنی در P10; صفحه نمایش 5.5 اینچی QHD; حافظه رم 6 گیگابایتی; پردازنده کایرین 960 هوآوی; حافظه داخلی 64 گیگابایتی; دوربین اصلی 16/12 مگاپیکسلی; دوربین سلفی 8 مگاپیکسلی; سیستم عامل اندروید 7.0 نوقا و برخی دیگر اشاره داشت.

اطلاعات دیگری از P10 و P10 Plus در دست نبوده تا به آن پرداخت; تنها می توان تا MWC 2017 منتظر ماند و نمی توان به شایعات دامن زد.

گفته شده سال گذشته هوآوی توانست بیش از 100 میلیون گوشی هوشمند به فروش برساند که نشان می دهد شرکت چینی در توسعه گوشی هوشمند موفق بوده و توانسته موردتوجه مشتریان قرار گیرد.

اگر عملکرد هوآوی در سال جاری نیز قابل توجه باشد; انتظار می رود بر تعداد فروش محصولات آن افزوده شود.

به هر حال مدت زمان طولانی تا MWC 2017 باقی نماند و تنها انتظار می تواند حقایق را روشن سازد.

منبع: www.ubergizmo.com

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی