هوآوی P10 قیمتی بیش از مدل های پیشین دارد

هوآوی P10 قیمتی بیش از مدل های پیشین دارد

شرکت هوآوی اخیرا پرچمدار 2016 خود P9 را معرفی کرد; تلفن هوشمندی که به مشخصات رده بالایی مجهز بود و توانست فروش بیش از انتظاری را برای شرکت چینی به ارمغان آورد.

حال به نظر می رسد کمپانی مذکور روی جانشین P9 یعنی P10 مشغول به کار است. محصولی که گفته می شود در چند مدل با مشخصات و ابعاد مختلف عرضه می شود.

تاکنون شایعات فراوانی پیرامون P10 منتشر شد اما هیچ یک توسط هوآوی تایید یا تکذیب نشد.

حال به تازگی کاربر @Ricciollo1 از آشکارسازان صنعت در توییتر خود به موضوع جدیدی اشاره داشت.

@Ricciollo1 می گوید P10 گران قیمت ترین مدل در میان مدل های پیشین کمپانی بوده و علت عمده آن مشخصات بالاتری است که شرکت هوآوی برای آن در نظر گرفت.

هوآوی P9 در نسخه پایه 32 گیگابایتی 640 دلار قیمت داشت اما در نسخه پلاس قیمتش به 800 دلار رسید. حال P10 می گوید قیمت این پرچمدار کمتر از نسخه پورش دیزاین بوده و این یعنی بین 800 تا 1300 دلاری می باشد.

در مشخصات انتظار می رود شاهد پردازنده کایرین 960; حافظه رم 6 گیگابایتی; حافظه داخلی 64 گیگابایتی; صفحه نمایش 5.2 اینچی QHD; دوربین دوگانه اصلی لایکا و سیستم عامل اندروید 7.0 نوقا باشیم.

جزئیات بیشتری از P10 در دست نیست; باید منتظر ماند تا هوآوی در آینده نزدیک به معرفی نسل جدید پرچمدار خود بپردازد.

انتظار داریم در MWC 2017 شرکت هوآوی این پرچمدار را معرفی ساخته و به شایعات همیشگی پایان دهد.

P10 انتظار می رود در طراحی شباهتی به میت 9 داشته و در بخش جلو فاقد کلید Home می باشد و سنسور اثر انگشت نیز به زیر صفحه نمایش آن انتقال یافت.

به هر حال برای کسب جزئیات کافی تنها بایستی منتظر ماند و نمی توان به شایعات همیشگی اکتفا کرد; شایعاتی که اساس نداشته و در حد شایعه باقی می مانند.

منبع:  www.ubergizmo.com

این نوشته در مطالب آزاد منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی