آشکار شدن تصاویر ساعت هوشمند HTC

آشکار شدن تصاویر ساعت هوشمند HTC

ساعت هوشمند HTC

شرکت HTC در سبد محصولات خود تلفن هوشمند و هدست واقعیت مجازی داشته و روی محصول دیگری فعالیت نمی کند. اما به نظر می رسد در آینده نزدیک باید شاهد افزوده شدن ساعت هوشمند نیز به سبد محصولات این کمپانی تایوانی باشیم. گفته می شود کمپانی مذکور در همکاری با شرکت Under Armour در حال توسعه یک ساعت هوشمند اندرویدی است.

به تازگی در شبکه اجتماعی چینی ویبو تصاویری زنده از ساعت هوشمند HTC منتشر شد که شباهتی به Gear S سامسونگ داشته و احتمالا با مشخصات بزرگی همراه است.

اطلاعات بسیاری از این دستگاه فاش نشده تا به آن پرداخت اما گفته شده ساعت به صفحه نمایش 360*360 پیکسلی; سیستم عامل اندروید ور 1.3; سنسور ضربان قلب و چهار پین شارژ مجهز است.

این اطلاعات تمامی جزئیات ساعت مذکور نیستند و در حال حاضر ظرفیت باتری; نوع پردازنده; حافظه رم  و چندی دیگر نامشخص باقی مانده; انتظار داریم با معرفی در MWC 2017 جزئیات تکمیلی ساعت آشکار شود.

شایعات ساعت HTC از سال 2015 توسط Cnet منتشر شد و حال با انتشار تصاویر شایعه قوت گرفته و به نظر می رسد در نزدیکی معرفی محصول هستیم; زیرا در طراحی تقریبا تکمیل بوده و به نظر نمی رسد فاصله بسیاری تا نسخه نهایی داشته باشد.

به هر حال جزئیات کافی نیست تا درباره ساعت هوشمند HTC اظهار نظری کرد.

اگرچه چند سالی از انتشار شایعات پیرامون ساعت HTC می گذرد; اما هیچ گاه اطلاعات کامیلی درباره ساعت منتشر نشده است.

گفته می شود در MWC 2017 ممکن بوده کمپانی تایوانی این دستگاه یا همان گجت پوشیدنی را معرفی سازد; اگرچه جزئیات درباره آن کافی نیست.

شرکت HTC اخیرا دو گوشی هوشمند یوپلی و یو پلی اولترا را معرفی کرده که میان رده های رده بالا می توان آنها را محسوب کرد. در طراحی زیبا بوده و در مشخصات نیز مناسب هستند.

منبع:  www.ubergizmo.com

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی