مانیتور عریض HP مدل W2371D – زیگورات تکنولوژی

مانیتور عریض HP مدل W2371D

مانیتور عریض HP مدل W2371D; دارای صفحه نمایش  23 اینچیLCD  و  نسبت تصویر16:9  می باشد و  از فناوری نور پس زمینه LED بهره می برد. این فناوری باعث کنتراست بالا ، روشنایی عالی وکمترین میزان  مصرف برق در این مانیتور شده است.

دقت تصویر در این مانیتور  1920 * 1080 پیکسل با کیفیت Full HD می باشد  و با پشتیبانی از  16 میلیون رنگ تصاویر HD را با رنگ های زنده و شفاف  نمایش می دهد.  نسبت کتراست 1000:1 (کنتراست داینامیک 8 میلیون) و روشنایی تصویر  250 کاندلا بر مترمربع  از دیگر ویژگیهای مثبت این مانیتور است. روشنایی تصویر بالا ، از آن مانیتوری ساخته‌است که توان سازگاری بالایی با شرایط نوری مختلف دارد و همواره تصویر شفاف و براقی به نمایش می‌گذارد.

پنل به کار رفته در این مانیتور TN می باشد و از زمان پاسخ دهی 5 میلی ثانیه برخوردار است; لذا این اطمینان حاصل می شود که هنگام مشاهده ویدئوها درجه تیرگی و عدم شفافیت کاهش می یابد و زاویه دید بالای این مانیتور ( افقی 170 درجه و عمودی 160 درجه) باعث می شود که تصویر واضح و روشنی در زوایای مختلف نسبت به صفحه نمایش  حتی زوایای تند مشاهده گردد.

پنل این مانیتور را میتوان  تا 5 درچه رو به جلو و یا تا 19  درجه رو به عقب کج کرد و به واسطه این قابلیت تغییر شیب صفحه نمایش، زاویه دید مناسب برای هر کاربر به راحتی قابل تنظیم است

پشت این مانیتور یک پورت VGA و یک پورت DVI-D برای اتصال به انواع سیستمها وجود دارد.

دسترسی به کلیدهای پاور; تنظیم روشنایی; کنتراست و سفارشی کردن حالت نمایش مانیتور از جلوی پنل آن به راحتی امکان پذیر است.

ابعاد این مانیتور با احتساب پایه 55.37 * 18.54 *39.62  سانتی متر  و وزن  آن 5.44 کیلوگرم می باشد.

این مانتیور مطابق با استانداردهای زیست محیطی و مصرف بهینه انرزی طراحی و ساخته شده است.

 

منبع:  www.cnet.com

 

 

 

 

این نوشته در نقد و بررسی منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی