هایسنس و معرفی تلویزیون هوشمند Laser 4K TV

هایسنس و معرفی تلویزیون هوشمند Laser 4K TV

تلویزیون هوشمند هایسنس

شرکت هایسنس در حال حاضر یک کمپانی مستقر در چین بوده که روی تولید تلویزیون مشغول به کار است. تلویزیون های که عمده پنل‌های آن توسط شارپ تامین می شود. این برند در بازار ایالات متحده به عنوان فروشنده تلویزیون های رده بالا شناخته می شود و در این بین طی نمایشگاه CES 2017 به معرفی نسل جدید تلویزیون های خود پرداخت.

هایسنس در نمایشگاه موردبحث تلویزیون هوشمند عظیم Laser 4K TV با سایز 100 اینچی معرفی کرده که به خوبی می توان از آن در خانه های بزرگ بهره گرفت.

Laser 4K TV از یک پروژکتور کوتاه قامتی بهره می برد که می تواند تصاویری روی صفحه نمایش پخش کند. با در نظر گرفتن پورت های HDMI و USB حتی می توان دستگاه های دیگر را نیز متصل کرد. از دیگر ویژگی های آن قابلیت بوت شدن به کیفیت UHD بوده و این بدان معنا است که دستگاه قدیمی افزایش کیفیت تصویری پیدا خواهند کرد.

پشتیبانی از وسعت رنگ گسترده; کانال صوتی 5.1; یک جفت اسپیکر استریو در کنار ساب ووفر و برخی دیگر از ویژگی های بارز Laser 4K TV است.

قیمت چنین محصولی با ویژگی های بزرگ ارزان نیست و هایسننس برای این مدل قیمتی 13 هزار دلاری تعیین کرده است.

هایسنس قصد داشته در بازار تلویزیون های هوشمند بسیار مطرح بوده و دیگر رقبا را کنار زند.

با وجود رقبایی چون ال جی; سونی; سامسونگ; پاناسونیک و چندی دیگر; هایسنس راه سختی داشته تا بتواند خودی نشان دهد. اما با معرفی محصولات قابل توجه و منحصربفرد قطعا این راه آسان می شود.

در نمایشگاه CES 2017 شرکت های مختلفی از جمله شیائومی به معرفی تلویزیون پرداختند; در این بین هایسنس نیز جدیدترین محصولاتش یعنی تلویزیون های نسل جدید را به نمایش گذاشته است.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت هایسنس مراجعه کنید.

منبع:   www.ubergizmo.com

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی