هدفون حرفه ای Tough Tested Jobsite earbuds – زیگورات تکنولوژی

معرفی هدفون حرفه ای Tough Tested Jobsite  earbuds

هدفون حرفه ای Jobsite 

بسیاری از مردم در محیط های شلوغ و پرسر و صدا کار می کنند; برای در امان ماندن از صداهای بسیار محیط کاری مجبور به استفاده از هدفون هایی هستند که به طور کامل جلوی صداهای محیط را می گیرد. اما اغلب افراد نمی توانند بی خیال بعضی از صداها شوند و حتی در محیط کاری به آن ها احتیاج دارند. هدفون هایی طراحی شده که می تواند به مقدار 22 دسیبل مانع از ورود  صداهای اطراف به گوش ما شوند و در عین حال می توانیم بعضی صداهایی را که نیاز داریم تا حدودی دریافت کنیم. این هدفون های جدید روی گردن و پشت گوش نصب می گردند که در شرایطی که مجبور به جابجایی زیاد هستید مشکلی از نظر افتادن یا دست و پا گیر بودن نخواهید داشت.

این هدفون های ضد آب و ضد گرد و غبار هستند.

حالا دیگر کسی نباید نگران این باشد که اگر 8 ساعت در روز در خط تولید ماشین آلات با آن همه سر و صدا و یا با مته های غول پیکر با صداهای ناهنجار کار کند ممکن است به گوشش آسیب برسد. از نکات مثبت این هدفون فوم منعطف نوک گوشی است که جلوی ورود مقدار قابل توجهی از نویز ها را به گوش می گیرد در حالی که مانند دیگر هدفون های بی کیفیت که این قسمت را گاها از پلاستیک صفت می سازند گوش را اذیت نمی کند. دیگر اینکه قسمت قلابی شکل آن به نحوی رو گوش قرار می گیرد که حتی با انجام هرگونه فعالیت حتی شنا کردن نیز نمی افتد.

کسانی که عاشق موسیقی گوش کردن آن هم با صدای بالا و با کیفیت  هستند; می توانند با بالا بردن درجه صدا و تنظیم EQ  اکولایزر هدفون کوچکترین جزییات موسیقی را با کیفیت عالی بشنوند; گرچه باید مواظب سلامت گوش خود نیز باشید!

منبع:  www.slashgear.com

این نوشته در نقد و بررسی منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی