فروش قطعات

عرضه باتری و شارژر نوت بوک با برند و گارانتی زیگورات نشان از اطمینان شرکت زیگورات به کیفیت قطعات عرضه شده توسط این شرکت می باشد
شرکت زیگورات مفتخر است، با اتکا به تلاش و دانش تیم فنی خود به عنوان تنها عرضه کننده قطعات با مارک زیگورات (انواع باتری و آداپتور ) فعالیت می نماید. علاوه بر قطعات با برند زیگورات، مجموعه ای کامل از تمامی قطعات نوت بوک (که پشتوانه تیم فنی و تعمیراتی این شرکت است) به مشتریان و همکاران عزیز نیز عرضه می شود. کلیه قطعات توسط کارشناسان فنی زیگورات، از شرکتهای معتبر پس از بازرسی و تستهای متعدد و اعتماد از کیفیت و سابقه تولید کننده، تهیه و عرضه میشود.

قطعاتی مانند MainBoard و سایر قطعات تخصصی هر لپ تاپ به صورت اصل و دست اول از کمپانیهای تولید کننده لپ تاپ و یا نمایندگیهای انان در منطقه خاور میانه، آسیای دور و بعضاً اروپا و امریکا تامین می گردد.

شما برای خرید قطعات می توانید به دفاتر خدمات پس از فروش و تعمیرات زیگورات در سراسر کشور مراجعه نمایید و یا در تهران با تلفن  ۸۸۵۳۳۵۸۸  داخلی 180 – 181 تماس حاصل نمایید.

خرید از مراکز معـتبر نمایندگی، به همراه بسته بندی زیگورات، کارت گارانتی و هولوگرام روی قطعات نشان از اصل بودن آن می باشد.