کامپیوتر نیمه آماده Green GB-INX2 Intel Mini

کامپیوتر نیمه آماده Green GB-INX2 Intel Mini

کامپیوتر نیمه آماده Green

ممکن است بسیاری از افراد به سیستم های Barebone اطلاع نداشته باشند. باید گفت که Barebone ها سیستم ها ی کامپیوتری نیمه آماده ای هستند که دارای قطعات خاصی مانند کیس، پاور و مادر بورد و پردازنده هستند و سایر قطعات به روی آن ها نصب نشده تا کاربران بتوانند بر اساس نیاز و نیز توان مالی خود قطعاتی هم چون رم; هارد; درایو نوری; کارت گرافیکی و… را به روی آن قرار دهند و سیستم را تکمیل کنند.

این کامپیوتر یا سیستم های آماده دارای کاربرد ها و نوع کاربری های مختلفی هم چون دسکتاپ; کامیپوتر های آماده و نیز سرور ها هستند. می دانید که هر کدام از این دسته بندی ها بر اساس نوع کلی کاربری تعریف شده اند و دسته ای مانند کامپیوتر های دسکتاپ خود دارای انواع کاربری ها مانند گیمینگ; میانی; مینی; اسلیم و… می باشد.

Green GB-INX2 Intel Mini

GB-INX2 یک کامپیوتر نیمه آماده است که توسط کمپانی گرین طراحی و تولید شده است. این کامپیوتر نیمه آماده که نسخه ی پیشرفته ی GB-INX1  محسوب می شود، دارای یک مادر ورد، پردازنده ی مرکزی، کیس و پاور می باشد. پردازنده ی این کامپیوتر نیمه آماده از پردازنده های کمپانی اینتل  و از نوع Celeron 1037U می باشد که دارای فرکانس پردازنده ی 1.8 گیگا هرتز است. کیس این محصول از کمپانی گرین می باشد و دارای مدل Official Mini Tower می باشد که از مقاومت و زیبایی مناسبی برخوردار است. پاور این کامپوتر نیمه آماده هم از همین شرکت است و دارای توان قدرت 208 وات می باشد.

مادر بورد این محصول دارای مدل NM70-12 با چیپست  کمپانی اینتل می باشد. هم چنین این مادربورد از کارت گرافیکی اینتل GRAPHIC4000 و حافظه به ظرفیت 256 گیگابایت بهره می برد. هم چنین این محصول می تواند تا رم با ظرفیت 16 گیگابایت را پشتیبانی کند.

 

 

این نوشته در نقد و بررسی منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی