سایبرپاور و معرفی دستگاه گیمینگ سازگار با VR

سایبرپاور و معرفی دستگاه گیمینگ سازگار با VR

دستگاه گیمینگ سازگار با VR

واقعیت مجازی; از جمله مبحث هایی بوده که از سال 2015 شاهد رشد آن بودیم و بیشتر شرکت ها نیز تمایل پیدا کردند تا هدستی در این زمینه توسعه دهند. حال با گسترش بازار واقعیت مجازی شرکت های مطرح تولیدکننده لپتاپ تصمیم گرفتند محصول قدرتمندی تولید کرده تا به پشتیبانی از VR بپردازند.

به تازگی شرکت سایبرپاور از دستگاه گیمینگی رونمایی کرده که می تواند به پشتیبانی از VR بپردازد. البته این دستگاه را سایبرپاور جهت پشتیبانی از هدست Oculus Rift تدارک دیده تا خریداران این هدست بتوانند همزمان دستگاه را نیز تهیه کنند.

این کیس گیمینگ Gamer Ultra VR GUAVR3000B1 نام داشته و به مشخصات بزرگی چون پردازنده چهار هسته ای AMD FX-4350; کارت گرافیک Radeon RX 470 با حافظه 4 گیگابایتی GDDR5; حافظه رم 8 گیگابایتی و برخی دیگر مجهز است. این نسخه دستگاه گیمینگ سایبرپاور 650 دلاری بوده که در کنار هدست  Oculus Rift هزینه ای 1300 دلاری به دنبال خواهد داشت.

به گفته سایبرپاور; Gamer Ultra VR GUAVR3000B1 اولین کیس گیمینگ با سخت افزارهای AMD و سازگار با VR محسوب می شود. گذشته از آن محصولی مقرون به صرفه بوده که هزینه بالایی نداشته و افراد می توانند هدستی تهیه کنند که در کنار آن مجموعا قیمت بالایی به دنبال نخواهد داشت.

این شرکت افزود:

” مدتی پس از راه اندازی هدست Oculus; سایبرپاور تصمیم گرفته تا دستگاه گیمینگ توسعه دهد تا به عنوان باندلی در کنار هدست به فروش برسد. این دستگاه در همکاری با AMD و سایبرپاور تدارک دیده شده و با قیمتی مقرون به صرفه نیز در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. ”

شرکت سایبرپاور تاریخ عرضه کیس را مشخص نکرد; اما انتظار می رود در سال جاری شاهد عرضه Gamer Ultra VR GUAVR3000B1 باشیم.

برای کسب جزئیات بیشتر می توانید به وب سایت سایبرپاور مراجعه کنید.

منبع:  techfrag.com

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی