گلکسی اس ۸ سامسونگ با صفحه نمایش ۴K همراست

گلکسی اس 8 سامسونگ با صفحه نمایش 4K همراست

گلکسی اس 8 سامسونگ

این روزها شایعات فراوانی پیرامون تلفن هوشمند گلکسی نوت 7 منتشر می شود که خبر از عرضه فبلتی قدرتمند توسط سامسونگ می دهد. گفته می شود سامسونگ جهت یکپارچه سازی نام پرچمداران سال جاری خود، گلکسی نوت 6 را با نام گلکسی نوت 7 معرفی خواهد کرد.

همچنین شایعات قبل گفته اند سامسونگ سال 2017 چهار پرچمدار را به بازار عرضه می کند و یکی از آنها گلکسی اس 8 خواهد بود. با این حال اطلاعات جدیدی پیرامون گلکسی اس 8 سامسونگ منتشر شده که نشان می دهد با تلفن هوشمند شگفت انگیز رو به رو خواهیم بود.

اطلاعات جدید می گویند گلکسی اس 8 صفحه نمایش 4K UHD خواهد داشت و قطعا آن را بی نظیر خواهد کرد. اگرچه گلکسی نوت 7 شامل چنین صفحه نمایشی نمی شود حقیقتا باید انتظار داشت پرچمدار بعدی به صفحه نمایش پروضوح تری مجهز باشد.
سامسونگ قصد داشته با افزایش وضوح تجربه VR را برای کاربران خود لذت بخش تر نماید.

فناوری که این روزها تمامی شرکت ها در حال حرکت به سمت آن بوده و کمتر کمپانی پیدا می شود; هدست واقعیت مجازی تولید نکرده باشند.
البته انتظار می رود شرکت های بسیاری به سمت صفحه نمایش 4K برای تلفن های هوشمند خود رو بیاورند; در زمینه دوربین نیز گفته شد این پرچمدار از دوربین دوگانه ای چون P9 و G5 برخوردار خواهد بود; اگرچه کیفیت بهتری دارد.
با این حال تا سال 2017 و رونمایی گلکسی اس 8 شایعات فراوانی منتشر می شود; نباید به این شایعات اکتفا کرد.

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی