پرسش‌های متداول

ممکن است پاسخ برخی سوالات خود را در اینجا بیابید…

بعد از نصب ویندوزهای غیراورجینال و اتصال سیستم به اینترنت، بسیاری از کاربران با مشکل اخطار ماکروسافت مبنی بر فعالسازی ویندوز دستگاه مواجه می شوند.
جهت رفع این مشکل و کرک ویندوز 8 ، نرم افزارهای مختلفی تولید گردیده. ما نرم افزار زیر را به شما پیشنهاد می کنیم که می توانید پس از دانلود بر روی دستگاه خود نصب نمایید.

دریافت نرم افزار Windows 8 Activator KMS

بعد از نصب ویندوزهای غیراورجینال و اتصال سیستم به اینترنت، بسیاری از کاربران با مشکل اخطار ماکروسافت مبنی بر فعالسازی ویندوز دستگاه مواجه می شوند.
جهت رفع این مشکل و کرک ویندوز 7 ، نرم افزارهای مختلفی تولید گردیده. ما نرم افزار زیر را به شما پیشنهاد می کنیم که می توانید پس از دانلود بر روی دستگاه خود نصب نمایید.

دریافت نرم افزار Remove WAT

در برخی مدل های تبلت ها به دلیل افزایش امنیت دستگاه، امکان دریافت فایل های نصب اپلیکیشن با پسوند apk. محدود گردیده است. بدین صورت که دستگاه فرستنده پس از ارسال فایل برنامه، با پیغام خطای ارسال و عدم دریافت گیرنده مواجه می گردد.

جهت دریافت فایل در این گونه تبلت ها، می بایست در دستگاه فرستنده (اعم از تلفن همراه، نوت بوک یا تبلت) پس از انتخاب فایل مورد نظر، با استفاده از گزینه Rename، پسوند فایل از apk. به پسوند دیگری (مثلا jpg. یا txt. …) تغییر نام یابد و پس از ارسال و دریافت موفقیت آمیز در تبلت، فایل مورد انتقال مجدداً Rename شده و به پسوند apk. تغییر نام یابد.

در پی دریافت گزارش هایی مبنی بر عدم فعال شدن شبکه بیسیم WiFi پس از اتصال سیم کارت در دستگاه های ASUS Kooz و ASUS fonepad 7 ME175CG، مکاتبات متعددی از طرف تیم فنی شرکت زیگورات تکنولوژی با شرکت اسوس صورت گرفت که منجر به انتشار Update Patch جدیدی برای این دستگاه گردید.
جهت برطرف ساختن ایراد فوق، می بایست مراحل زیر را انجام دهید:

  1. سیم کارت را از دستگاه خارج نمایید.
  2. از طریق منوی Settings، گزینه Backup & reset را انتخاب نموده و توسط Factory data reset و انتخاب Reset tablet، دستگاه را به تنظیمات کارخانه برگردانید.
  3. پس از روشن شدن مجدد دستگاه، از طریق Wi-Fi به اینترنت بی سیم متصل شده، از طریق منوی Settings گزینه About و سپس System Update را انتخاب نمایید. در پنجره جدید، گزینه Check Update را انتخاب نمایید. پس از بررسی نسخه نرم افزار، پیغامی مبنی بر دریافت آپدیت جدید ظاهر می شود که می بایست آن را دریافت نمایید و پس اتمام دریافت، پیغام نصب را OK نمایید.
  4. سیستم پس از نصب فایل بروزرسانی، مجدداً راه اندازی می شود. پس از آن، مجدداً مرحله 3 را انجام داده و کلیه آپدیت های موجود را دریافت و نصب نمایید و این کار را تا زمانی که پیغامی مبنی بر عدم وجود بروزرسانی جدید ظاهر شود ادامه دهید.
  5. پس از اتمام بروزرسانی و راه اندازی دستگاه، سیم کاارت را داخل دستگاه گذاشته و از سیم کارت و شبکه Wi-Fi بصورت همزمان استفاده نمایید.