دل لپتاپ XPS 13 جدید و نمایشگر فوق باریک خود را معرفی کرد

دل لپتاپ XPS 13 جدید و نمایشگر فوق باریک خود را معرفی کرد

XPS 13 جدید و نمایشگر فوق باریک Dell

نمایشگاه CES 2017 در نزدیکی بوده و بسیاری از کمپانی ها چندین محصول را معرفی کردند; حال به تازگی شرکت دل دو محصول جدید پیش از این نمایشگاه معرفی کرده که لپتاپ جدید XPS 13 و نمایشگر فوق باریک 27 Ultrathin است.

به گفته دل XPS 13 جدید را باید کوچکترین لپتاپ هیبریدی با عمر باتری 15 ساعته دانست. در دیگر مشخصات باید به پردازنده نسل هفتمی کبی لیک اینتل; صفحه نمایش  QHD+ بدون حاشیه; حافظه داخلی 1 ترابایتی; حافظه رم 16 گیگابایتی و برخی دیگر اشاره داشت.

لپتاپ XPS 13 جدید در 5 ژانویه از طریق Best Buy با قیمت 999 دلاری به فروش خواهد رسید; گذشته از آن نوت بوک موردبحث از طریق وب سایت دل نیز قابل خرید خواهد بود.

در سوی دیگر نمایشگر باریک Dell 27 Ultrathin نیز از ضخامت باریکی برخوردار بوده و دارای طراحی هنری است. پایه قابل تنظیم; قابلیت تنظیم زاویه; کنتراست بالا; نمایش رنگ غنی از دیگر ویژگی های Dell 27 Ultrathin است.

گذشته از آن پشتیبانی HDR نیز دیگر ویژگی نمایشگر موردبحث بوده و لیست مشخصات آن را تکمیل نمود. به گفته دل Dell 27 Ultrathin دارای رزولوشن 1440 پیکسلی بوده و از 23 مارس سال جاری با قیمت 699 دلاری عرضه خواهد شد.

پیش از این شایعه شد که دل روی AIO مشابه سرفیس استودیو مشغول به کار است و مدتی بعد دل چنین محصولی را تایید کرد; اما معرفی چنین دستگاهی را به CES 2017 موکول کرد.

به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر می بایست تا CES 2017 که تا روزهای آینده کار خود را آغاز می کند و می توان شاهد انتشار انبوهی از اخبار پیرامون محصولات هوشمند کمپانی های مختلف بود.

انتظار می رود دل چند لپتاپ جدید دیگر و محصولاتی متفاوت در این نمایشگاه رونمایی کند; بنابراین نباید این دو محصول را تنها دستاورد جدید دل دانست.

منبع:  www.neowin.net

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی