دل رقیب سرفیس استودیو را معرفی کرد – زیگورات تکنولوژی

دل رقیب سرفیس استودیو را معرفی کرد

شرکت مایکروسافت با معرفی سرفیس استودیو در جریان رویداد ماه اکتبر سال گذشته خود حسابی کنفرانس را لذت بخش کرده بود. سپس مدتی بعد دل محصولی را در یکی از رویدادها به شکل مختصر معرفی نمود که Canvas نام داشت و برخلاف سرفیس استودیو که تنها شامل یک صفحه نمایش می شد، از دو نمایشگر بهره می برد. به شکلی که در یکی از صفحه نمایش ها افراد می توانند طرح خود را رسم کرده و در دیگری طرح نهایی را مشاهده کنند.

در حقیقت Canvas; یک میز طراحی دیجیتالی با دو نمایشگر محسوب می شود که قطعا برای طراحان می تواند یک دستگاه قابل توجه باشد.

همچون سرفیس استودیو; دل لوازم جانبی مانند سرفیس دایال تدارک دیده تا افراد بتوانند به تنظیم بهتر دستگاه پرداخت و  آن را به شکل مورد نظر خود درآورند. حتی گفته می شود همراه این دستگاه چند برنامه یکپارچه Adobe Creative Suite قرار داشته تا تجربه کاملی به افراد ارائه دهد.

Canvas به صفحه نمایش 27 اینچی مجهز است که منحنی بوده و طراحی باریکی دارد.

وضوح تصویر 1440*2560 پیکسلی داشته; این در حالی بوده که انتظار می رفت شرکت دل وضوح تصویر بیشتری در نظر گیرد; اگرچه این وضوح نیز کم نیست.

اگر بخواهیم در وضوح آن را با سرفیس استودیو مقایسه کنیم; شرکت مایکروسافت وضوح تصویر 3000*4500 پیکسلی در نظر گرفته که چشمگیر است. همچنین در بخش سخت افزاری نیز به قدرت سرفیس استودیو نمی رسد و تنها در بخش کاربری با سرفیس استودیو همخوانی خواهد داشت.

به طور کلی Canvas یک بوم نقاشی دیجیتالی نیز محسوب می شود.

مشخص نیست در چه تاریخ و با چه قیمتی عرضه می شود; برای کسب جزئیات بیشتر می توانید به وب سایت دل مراجعه کنید.

البته شرکت موردبحث محصولات مختلفی را معرفی کرده که تنها Canvas نیست.

منبع:  www.theverge.com

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی