دل لپتاپ های هیبریدی XPS 13 را به پردازنده قدرتمندتر بروزرسانی کرد

دل لپتاپ های هیبریدی XPS 13 را به پردازنده قدرتمندتر بروزرسانی کرد

دو لپتاپ XPS 13 و XPS 15 شرکت دل یکی از بهترین لپتاپ های ویندوزی این کمپانی به شمار می روند که در کنار طراحی زیبا; عملکرد بزرگی دارند.

با ساختار هیبریدی یا همان 2 در 1 افراد می توانند دو نوت بوک را به حالت تبلت درآورده و از طریق صفحه نمایش لمسی تجربه کاربری لذت بخشی را برای خود فراهم آورند.

لپتاپ های هیبریدی جدید

حال به تازگی شرکت دل اعلام کرد که دو محصول به پردازنده Core M بروزرسانی شدند و افزایش قدرتی نسبت به قبل پیدا کردند. Frank Azor یکی از مدیران شرکت دل بیان داشت که با پردازنده های نسل جدید سری Y اینتل; عملکرد لپتاپ های هیبریدی XPS 13 و 15 چند برابر شده و شاهد افزایش قدرتی هستیم.

آنها همچنین در بخش عمر باتری نیز ارتقا یافته و مدت زمان بیشتری را می توان به استفاده از آنها پرداخت. دل قصد داشته با ارتقای عملکرد دو لپتاپ XPS 13 و XPS 15 فروش بالایی را به دنبال بگذارد. البته به شکل معمولی نیز این مدل ها از پرفروش های کمپانی دل به شمار می روند که نیازی به ارتقا عملکرد جهت فروش بیشتر نیست; اما کمپانی مورد بحث جهت عملکرد بهتر در تجربه کاربری با این نوع لپتاپ ها; قدرت بیشتر را شامل حال دو محصول کرده است.

دل و اینتل از سالیان قبل همکاری با یکدیگر داشتند که تنها به مدل های XPS 13 و XPS 15 ختم نمی شود. به گفته دل با قراردادن باتری لپتاپ ها در حالت Power; افراد شاهد 10 درصد عمر باتری بیشتری خواهند بود که قابل ستایش است.

شایان ذکر بوده با افزایش قدرت پردازنده و عمر باتری; دو محصول XPS 13 و 15 می توانند برای خرید بسیار مناسب محسوب شده و قابل توجه باشند.

بنابراین اگر به دنبال لپتاپ های پریمیومی هستید این دو نوت بوک ایده آل خواهند بود.

منبع:  techfrag.com

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی