مانیتور Dell U2414H – زیگورات تکنولوژی

مانیتور Dell U2414H

مانیتور Dell U2414H واید اسکرین با صفحه نمایش ال ای دی۲۴  اینچی از جمله محصولات پیشرفته کمپانی Dell می باشد که با داشتن پنل IPS برای امور حرفه ای گزینه مناسبی است. این مانیتور  تصاویر را با کیفیت Full HD و رزولوشن ۱۹۲۰ * ۱۰۸۰  در یک قاب مشکی فوق العاده نازک به نمایش میگذارد.

نسبت تصویر ۱۶:۹; روشنایی تصویر ۲۵۰ cd/m2; کنتراست ۱۰۰۰:۱  (کنتراست دینامیک  ۲ میلیون); زمان پاسخ دهی ۸ میلی ثانیه و پشتیبانی از  ۷/۱۶ میلیون رنگ  و نور پس زمینه LED; از دیگر ویژگیهای این مانیتور می باشد که سبب نمایش تصاویری با کیفیت و شفاف می شود.

گستردگی بسیار زاویه دید این مانیتور از دیگر ویژگی های مثبت آن می باشد که با ایجاد ۱۷۸ درجه زاویه دید افقی و عمودی  باعث تماشای تصاویر واضح و زنده در هر زاویه ای می گردد.

پنل این مانیتور را میتوان  تا۵/۶ درجه رو به جلو و یا تا ۲۲ درجه رو به عقب کج کرد و  قابلیت چرخش محور تا ۹۰ درجه در جهت عقربه های ساعت و ۹۰ درجه خلاف عقربه های ساعت را دارد  و به  واسطه این قابلیت تغییر شیب وسیع صفحه نمایش، زاویه دید مناسب برای هر کاربر به راحتی قابل تنظیم است و کاربر با آسایش به کار خود می پردازد. ارتفاع پایه این مانیتور تا ۱۳۰ میلیمتر قابل تغییر است

این مانیتور برای اتصال به دستگاهها و سخت افزارهای مختلف دارای چهار پورت ورودی USB 3.0  و یک Display port و Mini display port و نیز دو پورت HDMI می باشد.

ابعاد این مانیتور با احتساب پایه آن  ۵۳۹٫۱ *۱۸۵ * ۳۵۵٫۸  میلیمتر  و وزن آن ۵٫۷۶  کیلوگرم می باشد.

قابلیت نصب بر روی دیوار و مجهز به اسلت قفل امنیتی برای جلوگیری از سرقت می باشد.

این مانتیتور مطابق با استانداردهای زیست محیطی و  مصرف بهینه انرژی طراحی و ساخته شده است.

 

منبع:  www.pbtech.co.nz

 

 

 

 

این نوشته در نقد و بررسی منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی