مانیتور اولتراشارپ Dell U2412M – زیگورات تکنولوژی

مانیتور اولتراشارپ Dell U2412M

مانیتور اولتراشارپ Dell U2412M با صفحه نمایش LED واید 24 اینچی و بسیاری ویژگیهای ارزنده از جمله نمایش تصاویر درخشان و قابلیت تنظیم با موقعیت کاربر می باشد.

رزولوشن بالا(1920 * 1200 ) و کیفیت تصویر Full HD; زمان پاسخ دهی سریع 8 میلی ثانیه و  نسبت تصویر 16:9; روشنایی تصویر 300 cd/m2 ; کنتراست 1000:1  (کنتراست دینامیک 2میلیون)و پشتیبانی از  7/16 میلیون رنگ و نور پس زمینه LED از ویژگیهای این مانیتور می باشد; که سبب نمایش تصاویری با کیفیت و شفاف و رنگهای قابل تشخیص می شوند.

گستردگی زیاد زاویه دید این مانیتور (178/178 درجه ) باعث تماشای تصاویر تصاویر واضح در هر زاویه ای می گردد.

با وجود پنل IPS در این مانیتور; گزینه مناسبی برای امور حرفه ای می باشد و قابیلت تغییر ارتفاع; قابلیت حرکت بالا و پایین (Tilt); چپ و راست (Swivel)و گردشی (Rotate)صفحه نمایش برای کاربر این امکان را فراهم می کند که مانیتور را متناسب با شرایط خود تنظیم کند و به  واسطه این قابلیت تغییر شیب وسیع صفحه نمایش، زاویه دید مناسب برای هر کاربر به راحتی قابل تنظیم است.

این مانیتور مجهز به یک پورت DVI-D; یک Display Port; یک پورت VGA; یک پورت USB2.0 upstream و 4 پورت USB downstream برای اتصال به انواع دستگاهها و سخت افزارهای مختلف می باشد.

این مانیتور دارای  قابلیت نصب بر روی دیوار و نیز اسلت امنیتی برای ممانعت از سرقت می باشد.

این محصول مطابق با آخرین استانداردهای زیست محیطی و مصرف بهینه انرژی طراحی و ساخته شده است  و دارای گواهی ENERGY Star 5.1 ،  EPEAT Gold وTCO  میباشد.

تکنولوژی PowerNap در آن، باعث کنترل سطح روشنایی صفحه شده و در زمان عدم استفاده از مانیتور آن را به حالت sleep دراورده و باعث صرفه جویی در مصرف انرژی میشود

جنس صفحه نمایش و پنل این مانیتور از مواد سازگار با مجیط زیست و تا میزان زیادی قابل یازیافت می باشد.

منبع: www.newegg.com

 

 

 

 

این نوشته در نقد و بررسی منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی