مانیتور DELL U2412M 24 INCH – زیگورات تکنولوژی

مانیتور DELL U2412M 24 INCH

مانیتور DELL U2412M 24 INCH  یکی از محصولات جدید شرکت دل می باشد که با استفاده از جدید ترین فناوری ها ساخته شده تا تصاویر را با کیفیت بالاتر به کاربر عرضه کند. سایز این مانیتور 24 اینچ می باشد و از فناوری  نور پس زمینه LED و هم چنین پنل IPS استفاده می کند. فناوری IPS استفاده شده د این مانیتور سبب می شود تا دقت رنگ تصاویر بسیار افزایش می یابد و شما قادر هستید که رنگ ها را به صورت واقعی آن مشاهده کنید و هم چنین زاویه ی دید این صفحه نمایش افزایش یافته است. رزولوشن یا کیفیت تصویر این مانیتور معادل 1200*1920 می باشد و تصاویر را با بالا ترین کیفیت و دقت به نمایش می گذارد. جالب است که بدانید این مانیتور از 16.7 میلیون رنگ پشتیبانی می کند و قادر است این رنگ ها را به نمایش بگذارد.

کنتراست این صفحه نمایش دو میلیون به یک است و با توجه به زمان پاسخ گویی 8 میلی ثانیه ای خود ، تصاویر را بدون تاخیر به دید کاربر می رساند. در واقع این محصول با توجه به ویژگی های آن برای استفاده ی کاربران حرفه ای از جمله گرافیست ها و گیمر ها طراحی و تولید شده است و با توجه به پشتیبانی بالای رنگ آن بسیار مورد توجه گرافیست ها قرار گرفته است. در این مانیتور میزان کنتراست و میزان روشنایی صفحه را می توان تنظیم کرد و آن را در حالت های مختلف در مقادیر ویژه ای تنظیم کرد.

پورت هایی که برای اتصال وسایل جانبی به این صفحه نمایش در این محصول قرار گرفته است شامل پورت DVI ; پورت VGI و نیز یک درگاه DISPLAY PORT می باشد.

ویژگی های کلی صفحه نمایش:

سایز: 24 اینچ

رزولوشن: 1200*1920

کنتراست: 2000/1

زمان پاسخ گویی: 8 میلی ثانیه

منبع: www.cnet.com

 

 

این نوشته در نقد و بررسی منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی