سرور ایستاده Dell PowerEdge T430

سرور ایستاده Dell PowerEdge T430

سرور ایستاده Dell PowerEdge T430 یک سرور دو سوکت است که برای کارهای اداری حجیم; برنامه های کاربردی; ایمیل ها و پیام ها و وب سرویس تولید شده. این سرور ایستاده یک انتخاب ایده آل و مناسب است برای موسسات کوچک که می خواهند از راه دور نیز سرور خود را کنترل کنند و یا سایت هایی که نیاز به سروری با ظرفیت خیلی بالا ندارد. بعلاوه عملکرد سرور بی سر و صدا بوده و از این حیث نیز برای فضاهای کوچک مناسب خواهد بود.

  • قابل نصب در رک های کوتاهتر از 22 اینچ و دفاتر آکوستیک
  • پردازنده Xeon Intel مدل E5-2600 V4
  • دارای 12 شکاف رم از نوع DIMMs DDR4
  • دارای 4 عدد شکاف PCIe 3.0 و 2 عدد PCIe 2.0

عملکرد

جدیدترین پردازنده Intel از سری Xeon مدل E5-2600 V4 عهده دار پردازش اطلاعات می باشد.

سرعت پردازش بالا بوده با این حل اگر شما به سرعت عملکرد بیشتری نیاز دارید می توانید از طریق 12 شکاف DDR4 حافظه رم را ارتقاء دهید. تقویت کارایی پورت های ورودی خروجی با استفاده از 4 اسلت PCIe 3.0 به دو برابر افزایش پیدا کرده است نسبت به وقتی که از اسلت های PCIe 2.0 استفاده می شود.

دست یابی به تطبیق پذیری بیشتر

T430 قابل تطبیق با رک های ایستاده با اندازه ی کوتاهتر از 22 اینچ می باشد.

با توجه به حجم بالای اطلاعات ذخیره شده Dell گزینه RAID برای حفاظت و بهینه سازی عملکرد داده ها را برای این سرور در نظر گرفته است. همچنین قابلیت انطباق با سیستم های مجازی را هم دارند.

حداکثر سازی بهره وری

صرفه جویی در وقت، کاهش خطاهای بالقوه ساده، سیستم مدیریت بصری و کمک به کاهش هزینه با داشتن ویژگی های کارآمد. محافظت از سرمایه های IT با استفاده از ابزارهای مدیریتی شا

مل Dell OpenManage Essentials، Software BMC، VMware، Microsoft System Center، vCenter .

مدیریتی نوآورانه با اتوماسیون هوشمند

مدیریت سیستم OpenManage دل با راه حل های نوآورانه و ساده مدیریت و چرخه مدیریت خودکار سرور باعث کارآمدتر و قابل اعتمادتر شدن سرور شده است. سیستم دسترسی کنترل از راه دور با تکنولوژی کنترل کننده چرخه زندگی (Lifecycle)، گسترش سرور، پیکر بندی و بروز رسانی ساده تر در برابر OpenManage به واسطه راه حل های مدیریتی شخص سوم. با استفاده از OpenManage در هر زمان و هر مکان حتی با گوشی تلفن همراه می توانید نظارت و کنترل روی سرور و سخت افزار مرکز داده های شخص ثالث را داشته باشید.

این نوشته در نقد و بررسی منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی