معرفی سرور Dell PowerEdge T110 – زیگورات تکنولوژی

معرفی  سرور Dell PowerEdge T110

سرور Dell PowerEdge T110 ، یک سرور  ایده آل برای کسب وکارهای کوچک است.

سروری ایستاده با اندازه ای برابر با یک PC معمولی  با صدای کم و کارایی بالا که ظرفیت عملکردهای سازمانی را دارد  و مناسب جهت انجام اموری چون اشتراک گذاری فایلها; تمرکز بر اطلاعات; ، زمینه های همکاری و مجازی سازی می باشد.

با امکانات خوبی که درقبال یک قیمت مناسب ارائه می دهد; برای شرکتها و اداراتی که فاقد اتاق سرور و یا رک جهت نصب و نگهداری تجهیزات شبکه هستند; گزینه مناسبی است.

این سرور با یک سوکت پردازنده منحصر به فرد از پردازنده های نسل دوم   Intel Xeon processor E3-1200 Intel Xeon processor E3-1200 V2 ;Intel Pentium G600 and G800 Series ;Intel Celeron G400 and G500 Series پشتیبانی می کند و دارای 4 اسلات PCle G2 و 4 شکاف رم DDIM می باشد.

این سرور با ترکیب مناسبی از ویژگیها میزان آپ تایم و بهره وری کاربر را افزایش می دهد  به واسطه وجود شش هارد دیسک 5/2 اینچی یا 4 هارد درایو 5/3 اینچی SAS/SATA/SSD در این سرور  که تا 12 ترابایت خافظه را پشتیبانی می کند و نیز 32 گیگابایت حافظه داخلی; توان و فضای زیادی برای پاسخگویی به نیازهای رو به رشد هر کسب و کار کوچک یا متوسط را برای کاربر ایجاد می کند

با وجود ویژگیهای امنیتی مانند  Trusted Platform Module; و به واسطه  قابلیت حفاظت و رمز نگاری سخت افزاری; در سرور دل T110; امنیت داده ها حفظ شده و دسترسی به فایلها  کنترل می گردد.

با بهره گیری از Raid Controller از داده ها و اطلاعات کاری مهم مخافظت می شود.

در نهایت  سیستم مدیریتی T110;  گسترش نظارت و مدیریت بی وقفه بر  عملکرد سیستم را بسیار آسان نموده و کنترل ازراه دور  را بسادگی ممکن می سازد.

 

منبع:  www.pcmag.com

 

 

 

این نوشته در نقد و بررسی منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی