مانیتور حرفه ای DELL P2717H – زیگورات تکنولوژی

مانیتور حرفه ای DELL P2717H

یکی دیگر از محصولات پیشرفته کمپانی DELL، با ظاهری زیبا و عملکرد عالی; ال سی دی ۲۷ اینچی مانیتور حرفه ای DELL P2717H می باشد. از ویژگیهای این مانیتور می توان به نمایش تصاویر با کیفیت Full HD و رزولوشن ۱۹۲۰ * ۱۰۸۰; نسبت تصویر ۱۶:۹; روشنایی تصویر ۳۰۰ cd/m2 ; کنتراست ۱۰۰۰:۱ و پشتیبانی از ۷/۱۶ میلیون رنگ و نور پس زمینه LED; اشاره نمود که با داشتن پنل IPS ; برای امور حرفه ای گزینه مناسبی است.

گستردگی بسیار زاویه دید این مانیتور از دیگر ویژگی های مثبت آن می باشد که با ایجاد ۱۷۸ درجه زاویه دید افقی و عمودی باعث تماشای تصاویر واضح و زنده در هر زاویه ای می گردد.
بهره مندی از تکنولوژی ComfortView باعث کاهش تشعشعات نور آبی در تصاویر و ممانعت از لرزش تصویر در این مانیتور شده و لذت یک تماشای راحت و دلنشین را به ارمغان می آورد.

همچنین امکان ایجاد تنظیمات دلخواه رنگ در نرم افزارهای مورد استفاده و دسترسی به تنظیمات از پیش تعیین شده در این مانیتور وجود دارد.
این مانیتور دارای پورت های ورودی HDMI; Display Port ; VGA و پنج عدد پورت USB شامل یک USB 3.0 upsteam; دو عدد پورت USB 3.0 downstram و ۲ عدد پورت USB 2.0 downstream می باشد که به واسطه آنها به راحتی می توان مانیتور را به کامپیوترها و لوازم جانبی قدیمی و جدید متصل نمود.

ابعاد این مانیتور با احتساب پایه ۲۴٫۴ * ۷٫۹ * ۱۶٫۳ اینچ می باشد. و و پایه آن سازگار و پس از نصب مانیتور; پایه; شیب صفحه; چرخنده و ارتفاع آن در حالت مناسب یا موقعیت نشستن شما قابل تنظیم است; همچنین قابلیت نصب بر روی دیوار را دارد.

این محصول نیز مانند دیگر محصولات کمپانی Dell; طبق آخرین استانداردهای زیست محیطی و مصرف بهینه انرژی طراحی و ساخته شده است.

تکنولوژی PowerNap در این مانیتور باعث کاهش روشنایی و قرار گرفتن صفحه نمایش در حالت Sleep در زمان عدم استفاده از مانیتور می شود.

منبع:  www.bhphotovideo.com

این نوشته در نقد و بررسی منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی