مانیتور Dell p2414 H – زیگورات تکنولوژی

مانیتور Dell p2414 H

مانیتورهای سری حرفه ای P دل با معرفی سری آلتراشارپ تحت الشعاع قرار گرفت. مانیتور Dell p2414 H که شباهت بسیاری چه در قیمت و چه در جنبه های دیگر با مدل های این سری دارد مهم ترین مدل سری پی به شمار می رود.

سایز صفحه : 23.8 اینچ

مدل صفحه نمایش:   LM238WF1-SLA3 AH-IPS (In-Plane Switching) LCD

وضوح تصویر: 1920*1080

بالاترین سطح روشنایی: cd/m 250 2

تعداد رنگهای تصویر : 16.7 میلیون رنگ

عملکرد: 8 میلیوم ثانیه

وزن : 3.51 کیلوگرم

زاویه ی دید: 178 درجه

قیمت : 260 دلار

قاب پلاستیکی مشکی مات به زیبایی و با گوشه های صیقلی به دور این دستگاه به ضخامت 18 میلیمتر که نه ضخیم و نه بسیار باریک است کشیده شدده است وقیافه ی مدرنی به دستگاه می دهد. پایه ی نگه دارنده از جنس پلاتینیوم مات نقره ای است که ظاهر زیبایی را به دستگاه میدهد وفاصله ی صفحه نمایش تا میز را بین 42 میلیمتر و 140 میلیمتر تنظیم می کند. صفحه نمایش مات و ضد انعکاس این مانیتور این قابلیت را به شما می دهد تا در نور شدید نیز مشکلی در دید صفحه نمایش نداشته باشید. در ضمن این مانیتور قابلیت چرخش 90 درجه ای نیز دارد. در قسمت سمت راست بدنه دکمه های کنترل نمایشگر تعبیه شده اند.

در قسمت پشتی مانیتور نیز قاب مشکی و پایه ی نقره ای رنگ و آرم اچ پی را می توانید مشاهده کنید ودر قسمت چپ پایه سوکت قفل و قسمت راست یک پورت یو اس بی 2 قرار گرفته است. پورت های اصلی پشت پایه ی نگه دارنده پنهان شده اند. از چپ به راست عبارتند از :

AC power — DP 1.2a — DVI-D input—VGA–USB 2.0 upstream

مهم ترین عیب این دستگاه خالی بودن جای پورت اچ دی ام آی است.

منبع:  pcmonitors.info

این نوشته در نقد و بررسی منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی