معرفی مانیتور Dell P2214H – زیگورات تکنولوژی

مانیتور Dell P2214H

مانیتور Dell P2214H یکی دیگر از محصولات کمپانیDell; با سهولت کاربری بالا و ویژگیهایی مناسب برای انجام فعالیت های گرافیکی و تصویری می باشد. این مانیتور با کیفیت تصویر Full HD دارای صفحه نمایش 5/21 اینچی با خاصیت ضد بازتاب و نسبت تصویر 16:9 و نوع پنل IPS با نور پس زمینه LED  میباشد.

بهره مندی از دقت تصویر 1920*1080 و کنتراست 1:1000 و پشتیبانی از 7/16  میلیون رنگ و روشنایی تصویر 250 کاندلا بر مترمربع (250 cd/m2) باعث نمایش تصاویری شفاف در این مانیتور شده که کمترین خستگی چشم را به همراه دارد. زمان پاسخ دهی در این محصول 8 میلی ثانیه می باشد. زاویه دید بسیار گسترده این مانیتور (زاویه افقی و عمودی 178 درجه ) باعث مشاهده تصاویر واضح در هر زاویه ای می گردد.

پایه مانیتور کاملا قابل تنظیم بوده و زاویه; ارتفاع و موقعیت صفحه نمایش به راحتی تغییر می کند و بیشترین سهولت را در مشاهده و انتقال بین صفحات افقی و عمودی ایجاد و باعث میشود کار بر روی صفحات گسترده وب به راحتی و با اسکرول کمتر امکان پذیر باشد و دستیابی به بهترین وضعیت ممکن از صفحه نمایش را در زمان اجرای نرم افزارهای مختلف میسر می نماید.

از سوی دیگر اگر شرایط متفاوتی برای نصب مانیتور در اتاق کار خود دارید; می توانید از مدل بدون پایه این مانیتور بهره مند شوید که مجهز به پایه قابل نصب بر روی دیوار می باشد.

این مانیتور قابلیت اتصال با طیف گسترده ای از دستگاههای آنالوگ  و دیجیتال را به واسطه پورتهای متنوع داراست.

این پورتها شامل VGA; Display Port; DVI-D ;USB 2.0 upstream و سه عدد USB 2.0 downstream می باشند.

این مانیتور بدون احتساب پایه دارای ابعاد 20.2 * 1.8 * 12  اینچ و وزن 3.26 kg می باشد.

 

منبع: www.cnet.com

 

 

 

 

 

این نوشته در نقد و بررسی منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی