لپتاپ های جدید دل برای کلاس درس معرفی شدند

لپتاپ های جدید دل برای کلاس درس معرفی شدند

لپتاپ های جدید دل

شرکت دل در جریان رویداد BETT Show لندن از چند لپتاپ با هدف آموزش معرفی کرد; هدف دیگر دل افزایش یادگیری و یادگیری بهتر درس بوده و به نوعی این لپتاپ ها با ویژگی های کافی همراه هستند.

در طراحی مقاوم به نظر رسیده  و گران قیمت محسوب نمی شوند. به گفته کمپانی مذکور این محصولات اگرچه با هدف یادگیری و آموزش طراحی شده، اما از مقاومت و بدنه با استحکامی بهره می برند تا در طولانی مدت دچار آسیب نشوند.

مدل نخست; یک لپتاپ تبدیل شونده Latitude 11 با صفحه نمایش 11 اینچی بوده و گزینه دوم نیز Chromebook 11 یا همان کروم بوک 11 اینچی می باشد.

صفحه کلید این دو لپتاپ کاملا مقاوم بوده; از این رو با برخورد به آب دچار خلل و مشکلی نخواهد شد; زیرا شرکت دل آن را مهر و موم کرده و به نوعی در برابر آب مقاوم است.

همچنین با استاندارد ضد آب نیز همراه بوده و به طور کلی یک لپتاپ مقاوم در برابر آب محسوب می شود.

دیگر لپتاپ های معرفی شده Latitude 13 و Chromebook 13 هستند که در دسته لپتاپ های 13 اینچی جای می گیرند; مدل نخست با سیستم عامل ویندوز 10 و دیگری یک نوت بوک کروم بوکی به شمار می رود.

تمامی مدل ها پیکربندی مختلفی داشته به شکلی که مشتریان می توانند آنها را با پردازنده Core i3;i5 و برخی دیگر خریداری کنند; تمامی مدل ها از 7 فوریه برای خرید دردسترس قرار می گیرند.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت رسمی شرکت دل مراجعه کنید.

همانطور که گفته شد این محصولات در رده آموزشی بوده و با مشخصات بزرگی همراه نیستند. از این رو می توان آنها را به دانشجویان یا دانش آموزان پیشنهاد کرد.

جزئیات قیمت نیز آشکار نشده و نباید گران باشد.

منبع:  www.nextpowerup.com

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی