معرفی لپ تاپ های گیمینگ دل INSPIRON 7000 – زیگورات تکنولوژی

معرفی لپ تاپ های گیمینگ دل INSPIRON 7000

گیمینگ دل INSPIRON 7000

کمپانی دل یکی از برند های معروف تولید کننده ی لپ تاپ و کامپیوتر های گیمینگ است.

این شرکت قبل ها سری ALIENWARE را در لپتاپ های گیمینگ معرفی کرد; اما اخیرآ از محصول جدید گیمینگ خود رو نمایی کرده که جدای از محصولات پیشین می باشد.

نام این سری محصولات جدید گیمینگ دل INSPIRON 7000 است که شامل دو مدل لپتاپ 14 و 15 اینچی است که در رخی مشخصات سخت افزاری باهم متفاوت می باشند. اما برخی مشخصات آن ها هم یکسان می باشد از جمله استفاده ی کولینگ در هر دو لپ تاپ. این ویژگی سبب می شود که کارایی هر دو لپتاپ بالا رود و خدمات بهتری را به کاربر ارائه کند.

مشخصات

پردازنده ی مرکزی هر دو لپ تاپ از پردازنده های چهار هسته ای نسل هفتم کبی لینک اینتل اننتخاب شده که توان پردازشی بالایی دارند و سبب قدرتمند شدن لپتاپ می شوند. اما این پردازنده در مقایسه با پردازنده ی نسل قبل توان مصرفی کم تری را دارد و نیز توان پردازش و عملکرد بالا تری را دارد. اما یکی از ویژگی های مهم لپ تاپ های گیمینگ تراشه ی گراففیکی یا پردازنده ی گرافیکی آنان می باشد. مدل 15 اینچی این سری از محصولات گیمینگ دل به پردازنده ی گرافیکی GTX 1050 TIمجهز شده و دیگر مدل یعنی لپتاپ 15 اینچی سری INSPIRON 7000 از تراشه ی گرافیکی GTX 1050 بهره می برد. این کارت های گرافیکی دارای توان پردازش گرافیکی بالایی هستند و می توانند اکثر بازی های نسل جدید را پشتیبانی و اجرا کنند.

قیمتی که از سوی کمپانی سازنده به عنوان قیمت پایه برای این محصول در نظر گرفته شده 799 دلار می باشد.

احتمالآ این سری جدید از لپ تاپ های گیمینگ شرکت دل; در تاریخ 5 فوریه به بازار عرضه شده و در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

منبع : www.nextpowerup.com

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی