دل دستگاه های گیمینگ مسابقات Eleague eSports را تامین می کند

دل دستگاه های گیمینگ مسابقات Eleague eSports را تامین می کند

شرکت دل برای گسترش بازار خود و برای قرار گرفتن بیشتر در توجه می خواهد دستگاه های گیمینگ استاندارد یا Alienware خود را با پردازنده نسل هفتمی کبی لیک و تراشه گرافیکی پاسکالی در مسابقات Eleague eSports قرار دهد.

این لپتاپ ها از برند Alienware و Inspiron هستند; شرکت دل نیز اسپانسر مسابقات Eleague eSports خواهد بود.

البته شرکت دل در کنار انویدیا مسابقات Eleague eSports را پوشش می دهند; این مسابقه بیش از 256 میلیون بیننده داشته که انتظار می رود به 345 میلیون بیننده افزایش یافته و به درآمد یک میلیارد دلاری دست یابد.

مسابقات Eleague توسط دو شرکت آمریکایی زو WME IMG اداره می شود و به این ترتیب مسابقات در بازی CS: Global Offensive بین 22 تا 29 ژانویه برگزار خواهد شد.

دل با به کارگیری سیستم های Alienware Aurora در کنار مانیتورهای 24 اینچی; با نرخ تجدید نظر 144 هرتزی این مسابقات را کاملا پشتیبانی می کند و دستگاه های آن را تامین خواهد کرد.

بنابراین دو شرکت WME IMG و Turner مشکلی در تامین دستگاه های گیمینگ نخواهند داشت.

دل علاوه بر تامین دستگاه; قرار است به نفرات برنده نوت بوک Alienware 13 با پردازنده نسل هفتمی کبی لیک و قیمت پایه 1400 یورویی; نوت بوک Alienware 15 با قیمت 1649 یورویی; Alienware 17 با قیمت 1849 یورویی هدیه دهد. البته لپتاپ Inspiron 15 Gaming با قیمت 999 یورویی نیز از دیگر جوایز مسابقات است.

دل همچنین می خواهد دستگاه بروزرسانی شده گیمینگ Alienware Aurora را اواخر ماه ژانویه با قیمت 1099 یورویی عرضه دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت دل مراجعه کنید; این مسابقات قرار است از اواخر ماه ژانویه برگزار شوند.

باید بیان داشت که Eleague eSports را به نوعی دل برگزار می کند; زیرا بیشتر محصولات باید توسط این برند تامین شود که یک تبلیغ بزرگ خواهد بود.

منبع:  www.notebookcheck.net

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی