معرفی مانیتور Dell E1914H – زیگورات تکنولوژی

معرفی مانیتور Dell E1914H

مانیتور Dell E1914H با صفحه نمایش 5/18 اینچی Wide و کیفیت تصویر HD  یک انتخاب هوشمندانه برای استفاده آسان و راحتی در امور سرگرم کننده است

این مانیتور دارای نسبت تصویر 16:9 می باشد و دقت تصویر بالایی که دارد; بهره وری این محصول را بالا می برد  و با پشتیبانی از  7/16 میلیون رنگ و وسعت Gamut 83/0; نصاویر و فیلمها را با کیفیت و وضوخ خوبی به نمایش می گذارد.

نوع پنل به کار رفته در این مانیتور TN می باشد; دارای کنتراست 600:1 و زاویه دید افقی 90 درجه و زاویه دید عمودی 65 درجه می باشد. از روشنایی تصویر 200 کاندلا بر مترمربع (200 cd/m2) و تکنولوژی LED  در نور پس زمینه بهره می برد.

این مانیتور دارای یک پورت VGA است که به واسطه آن به راحتی می توان مانیتور را به لوازم جانبی متصل نموده و محتویات آن را روی صفحه نمایش مشاهده نمود.

ابعاد این مانیتور با احتساب پایه  17.6 * 6.5 * 13.9  اینچ  می باشد. و و پایه آن سازگار با گزینه های مختلف نصب است و به واسطه قابلیت شیب ملایم در  هر زاویه ای که کاربر بخواهد قابل تغییر است.

دسترسی به کلیدهای کنترلی از جلوی پنل آن به راحتی امکان پذیر است.

کارایی بالای این مجصول با استاندارد های تست کیفیت عملکرد سنجش و ثابت شده است.

این محصول سازگار با محیط زیست و مصرف بهینه انرژی و مطابق با آخرین استاندارهای آنها طراحی شده;دارای استاندارد مصرف بهینه انرژی (ENERGY STAR Qualified); PEAT Silver  Rated و برچسب انرژی از چین(China Energy Labeled CEL) می باشد.

با مصرف برق 12W در عملکرد عادی و کمتر از 0.5 W در حالت  active-off; باعث پایین نگه داشتن هزینه مصرف انرژی میگردد.

در واقع مانیتور های دل از نظر مصرف انرژی در بهینه ترین حالت طراحی شده اند و دارای تکنولوژی Power NAP می باشند; این تکنولوژی باعث می شود تا زمانی که مانیتور مورد استفاده نیست یه طور خودکار به حالت Sleep برود.

 

منبع: www.cnet.com

 

 

این نوشته در نقد و بررسی منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی