شرکت دل از نمایشگرهای بزرگ ۴K تعاملی خود رونمایی کرد

شرکت دل از نمایشگرهای بزرگ 4K تعاملی خود رونمایی کرد

شرکت دل که در زمینه تولید لپتاپ و دستگاه های سروری مطرح بوده; به تازگی دو نمایشگرهای بزرگ 4K تعاملی جدید معرفی کرده که برای هدف کسب و کار و آموزش طراحی شدند.

این نمایشگرهای تعاملی لمسی کاربردی مشابه Surface Hub مایکروسافت داشته که بیشتر با هدف کسب و کار طراحی شده است. اگرچه Surface Hub یک کامپیوتر جداگانه نیز محسوب می شود اما نمایشگر دل خود به یک کامپیوتری نیازمند است. بنابراین مانیتورهای 55 و86 اینچی با وضوح 2160*3840 پیکسلی 4K شاید یک کامپیوتر جداگانه محسوب نشوند; اما کیفیت تصویر بالایی دارند.

شاید Surface Hub یک کامپیوتر جداگانه به شمار رود و در مقابل دارای صفحه نمایش بزرگ 50 اینچی است; اما با کیفیت تصویر FHD متفاوت از نمایشگرهای غول پیکر تعاملی دل محسوب می شود.

با فناوری لمسی InGlass که دل برای این نمایشگرها در نظر گرفته می توان همزمان 20 لمسی روی مانیتور داشت. گذشته از آن پورت های متعددی تدارک دیده شده که اجازه می دهد کاربران جهت استفاده مناسب کسب و کار آن را به کار گیرند.

به گفته دل نمایشگر 55 اینچی 4K قیمتی کمتر از 5 هزار دلاری داشته اما مدل 85 اینچی با قیمت 11 هزار دلاری به فروش می‌رسد. البته علت عمده قیمت بالای نمایشگرهای مذکور کیفیت تصویر بالا و ابعاد بزرگ بوده که موجب شد در کنار فناوری های روز دل; به نمایشگرهای گران قیمت تبدیل شوند.

البته کاربری کسب و کار و آموزشی آنها نیز در افزایش قیمت بی تاثیر نیست; به هر حال برای کسب جزئیات بیشترمی توانید به وب سایت رسمی شرکت دل مراجعه کنید.

عمده اطلاعات محصولات هر شرکتی در وب سایت کمپانی درج شده و دل نیز یکی از آنها محسوب می شود. مشتریان می توانند آن را در 30 مارس خریداری کنند و برای استفاده از آن باید کامپیوتری را داشت.

منبع:  www.ubergizmo.com

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی