کم دای

پیشرو در حرفه مسابقات سه گانه – قهرمان در سری مسابقات ۲۰۱۲، ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴

محصول مورد علاقه ناتان: FIRE AND ICE BOTTLE

cam-dye

از زبان خود او می خوانیم:

در مواقعی که تمرین ندارم و یا در مسابقات شرکت نمی کنم، دوست دارم: در کنار خانواده باشم و تا آن جایی که ممکن است به بیرون از خانه بروم، به تماشای فیلم یا به یک مسابقه تفریحی بروم.

مسئله ای که افراد بسیار کمی در مورد من میدانند: در خیال خود یک قهرمان فوتبال هستم و در زندگی بعدی ام یک مزرعه و دامداری خواهم داشت و یک گاوچران حرفه ای خواهم شد.

یک عنوان خوب برای زندگی نامه من: روزگار زندگی کم دای

برای شرکت در چه رویدادهاییدر سال ۲۰۱۵ برنامه ریزی کرده اید ؟ من برای دویدن در باقی مسابقات المپیک همچون آلکاتراز، سنت آنتونی و غیره. . .  برنامه ریزی کرده ه ام.

اولین الهام بخش برای استفاده از نیرو و سخت کوشی ات چه بود ؟ من از دوران کودکی در مسابقات شرکت می کردم و به ورزش علاقمند بودم. اما انگیزه اصلی من برای شرکت در رشته شنا، مدال هایی بود که پسرخاله ام در مسابقات مختلف شنا به دست آورده بود و همچنین اشتیاقم به برنده شدن.

لحظه ورزشی مورد علاقه و کسب موفقیت من در زمان: برنده شدن در سری مسابقات قهرمانی المپیک برای بار سوم در سال ۲۰۱۴. ( یادداشت سردبیر: برنده شدن به صورت متوالی در مسابقات المپیک بسیار سخت می باشد و در شاخه ورزشی سه گانه، نوعی سلطه گری شناخته می شود. )

بدترین تجربه من در مسابقات ورزشی: در مسابقه Fitness Triathlon دچار سانحه در هنگام دوچرخه سواری شدم، مسابقه را به اتمام رساندم اما دنده ام آسیب دید، شکست و برای ۶ هفته از ورزش دور بودم.

چیزی که میخواهم امسال به دست بیاورم: در مسافت ۷۰. ۳ تجربه کسب کنم

آرزوی زندگی من: این یک مسئله خیلی شبه دار است اما اگر زمانی بخواهم در مسابقات مسافت مردان آهنین شرکت کنم، تصمیم دارم تا این کار را در Challenge Roth انجام بدهم.

باور خرافی قبل از شروع مسابقه من: من شب قبل از تمامی مسابقات پیتزا می خورم و این مسئله از مسابقه سنت آنتونی شروع شد که من برای اولین بار برای وعده غذائی قبل از مسابقه، پیتزا را انتخاب کردم.

ناتان به من کمک می کند تا قوی تر و طولانی تر بدوم: زیرا بهترین ذخیره تغذیه و آب رسانی را در طول مسابقه فراهم می کند.

محصول Nathan مورد علاقه: The Fire & Ice bottle