ایسوس و معرفی دو لپتاپ میان رده جدید

ایسوس و معرفی دو لپتاپ میان رده جدید

شرکت تایوانی ایسوس به تازگی دو لپتاپ میان رده UX430 و UX530 را که به ترتیب ۱۴ و ۱۵ اینچی هستند; معرفی کرد.

اطلاعات بسیاری از مدل دوم در دست نیست اما مدل نخست یک میان رده مالتی مدیا به شمار می رود.

از مشخصات آن باید به صفحه نمایش ۱۴ اینچی ۱۰۸۰*۱۹۲۰ پیکسلی FHD; پردازنده Core i3/i5/i7 سری U in; حافظه رم ۱۶ گیگابایتی و عمر باتری ۹ ساعته اشاره داشت.

ضخامت UX430 نسبت به ZenBook کمتر است و تنها ۱۵٫۹ میلیمتر ضخامت دارد و وزن آن نیز به ۱۲۰۰ گرم می رسد. اگرچه جزئیاتی از مشخصات UX530 وجود نداشته اما انتظار می رود چیزی نزدیک به UX430 باشد. گفته شده UX430 به تراشه گرافیکی ۹۴۰MX انویدیا مجهز بوده و این در حالی است که مدل بالاتر به تراشه ۹۵۰MX مجهز شد.

در بخش پورت ها بایستی micro HDMI; USB 2.0/3.0; USB-C و کارت خوان اس دی را نام برد. البته شاید در زمینه پورت کامل محسوب می شود اما تاندربولتی شامل حال UX430 نشده و این موضوع برای مدل UX530 نیز صدق می کند. اگرچه در مشخصات دو لپتاپ میان رده و نسبتا قدرتمند هستند اما برای اجرای بازی می توان تنها روی حالت پایین به انجام بازی پرداخت و افراد قادر نخواهند بازی رو در حالت های اجرا کنند.

به هر حال جهت مشخص شدن زمان عرضه و قیمت دو لپتاپ باید منتظر ماند و می توان حتی درباره مشخصات UX530 نیز به وب سایت رسمی شرکت ایسوس مراجعه کرد. جزئیات درباره مدل UX530 کافی نیست تا به آن پرداخت و انتظار می رود در ماه های آینده شرکت تایوانی این مشخصه ها را آشکار سازد.

در جریان CES 2017 ایسوس محصولات مختلفی چون لپتاپ گیمینگ; دستگاه گیمینگ گوشی هوشمند و برخی دیگر را معرفی کرد  که همگی به پردازنده نسل جدید مجهز شده بوند.

منبع:  www.notebookcheck.net

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by negar behroozifar