نسل بعدی اپل پنسل با مغناطیس همراه است

نسل بعدی اپل پنسل با مغناطیس همراه است

یکی از بزرگترین مشکلات اپل پنسل نگهداری آن بوده که امر استفاده را مشکل می کرد.

برخلاف سری گلکسی نوت که قلم اس پن درون آنها قرار می گرفت; در تبلت های اپل شاهد جایگاهی برای قلم اپل پنسل نیستیم که دشواری به دنبال داشته است.

حال براساس گزارش های جدید; اپل قصد داشته در نسل بعدی اپل پنسل راه حلی را پیدا کرده تا این مشکل کم شده و بتوان قلم را در جایگاهی قرار داد تا هیچ گاه گم نشده و همیشه در کنار تبلت باقی بماند.

این راه حل مغناطیس بوده; همچون آهن ربا بوده و اجازه می دهد پنسل به تبلت متصل شود. البته این قلم برای آیپدهای آینده بوده و برای آیپدهای فعلی شاهد آن نخواهیم بود.

همانطور که گفته شد; بوسیله این قلم می توان آن را به تبلت متصل کرد تا هرگاه نیازمند آن بودیم سریعا یافته شده و مورد استفاده قرار گیرد. عدم ارتباط بین محصول و قلم دلیل عمده گم شدن آن بوده و بسیاری با این موضوع مشکل بزرگی دارند. اما به نظر می رسد اپل با راه حل خود می خواهد به این مشکل پایان داده و افراد همیشه اپل را در کنار تبلت خود مشاهده کنند.

در حال حاضر ممکن بوده با از دست دادن قلم اپل خود نگران باشید; شاید این موضوع موجب شود تا بخواهید تغییر رویکرد داده و از نسل جدید تبلت اپل بهره گیرید.

به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند; اپل قصد داشته در مارس 2017 از سه تبلت جدید من جمله مدل 9.7، 10.5 و 12.9 اینچی رونمایی کند که دو مدل دوم رده بالا بوده و مدل اول نیز یک رده پایه است.

با معرفی تبلت ها در مارس باید شاهد عرضه آنها مدتی بعد بود.

منبع: www.ubergizmo.com

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی